Бившият капитан на ЦСКА Иван Бандаловски игра 45 минути за ОХ Льовен при загубата като гост на Андерлехт с 1:3 в среща от 14-ия кръг на белгийското първенство. Българинът игра през първото полувреме, след което беше заменен от Давид Вийнс, явно несправяйки се със задачите си.

За домакините две попадения отбеляза Алексадър Митрович, а Саша Клещан откри резултата в 43-а минута. За Льовен точен от дузпа беше Мохамед Месуди в 69-а минута.

Три червени картона бяха показани в срещата. За гостите отстранени от игра бяха Том Петерсон в 79-а минута и Еваристе Нголок в 85-а, а за домакините - Антони Боре в 90-а минута.

Льовен заема 13-о място във временното класиране с 11 точки. Лидер е Стандард Лиеж с 30 точки и мач по-малко.