Българските защитници Валентин Антов и Петко Христов изиграха пълни 90 минути за своите отбори в италианската Серия Б. Христов се отчете с асистенция в 92-рата минута, след която неговият тим Специя победи Фрозиноне с 2:1.

Петко Христов и Специя стигнаха до инфарктна победа в заключителните минути с 2:1 срещу Фрозиноне. Гостите поведоха в 38-ата минута, когато Къни вкара за 0:1.

Салваторе Еспозито успя да изравни от дузпа в 75-ата минута.

Дълбоко в добавеното време Аурелио вкара победния гол, след като получи топката от Петко Христов.

Антов направи силен мач за Кремонезе срещу Карарезе, а отборът му спечели с 1:0. Единственото попадение падна в 88-ата минута, когато Васкес реализира дузпа. Антов пък получи най-висока оценка от целия отбор.

В 86-ата минута Иянес получи червен картон в състава на Карарезе, а дълбоко в добавеното време Пикел от Кремонезе също бе изгонен с втори жълт картон.

Специя взе четвърта точка от началото на сезона с първа победа. Първа победа бе и за Кремонезе.