И в четвъртият кръг на Австрийската Ландеслига-Запад отборът на Унион Петенбах в който играят двама български футболисти показа характер и дух и успя да спечели точка при гостуването на един от лидерите и фаворити за промоция в по горното ниво на австрийският футбол тим на Рансхофен, завършвайки наравно 2-2.

Отново с основен принос за точката на чужд терен имаше бившият младежки национал на България и футболист на Чавдар/Ертополе/ Христо Крачанов, който отбеляза изравнителният гол за отбора си в 86-та минута на мачът.

Това бе и третото попадение на българският футболист в досегашните изиграни четири кръга на новата игрова позиция - нападател, на която се изявава. Това се наложи заради тежката травма, получена от голмайсторът на отбора Кристиян Ашлайтнер, който ще отсъства 6 месеца от терена.

Другият български футболист в Петенбах - Христо Марков не взе участие в срещата поради мускулна травма. Тимът на българите е втори във временното класиране с 8 точки и голова разлика 8-3.