Касъмпаша завърши наравно 3:3 при гостуването си на Бешикташ. Българският защитник в състава на Касъмпаша Васил Божиков се появи в игра през втората част. Бешикташ запази лидерската си позиция с късно попадение, докато гостите от Касъмпаша се изкачиха на седмо място след десетия кръг.

Головото шоу стартира в 24-ата минута на, когато Тунай Торун подаде на Ерен Дердийок в наказателното поле на Бешикташ, а швейцарецът се завъртя и стреля силно под напречната греда за 1:0 в полза на гостите. Родолфо изравни с удар с глава в 27-та минута, но допусна фатална грешка за втория гол на Райън Донк, паднал малко преди края на първото полувреме. Централният бранител изчисти топка в тялото на Оливие Вино, който подаде към Донк и холандецът стреля много силно към горния ляв ъгъл на останалия безпомощен Толга Зенгин.

Бившият германски национал Марио Гомес изравни отново в 52-та минута, но Дердийок вкара нов гол за Касъмпаша в 67-та. Пет минути след попадението за 3:2 на терена се появи и Васил Божиков, който беше част от сгъстената отбрана на Касъмпаша в заключителните минути. Бившият бранител на Литекс се изяви с отбит удар на Олджай Шахан.

Бешикташ все пак стигна до изравняване, макар и от дузпа в петата минута на добавеното време. Главният съдия посочи бялата точка заради игра с ръка на Донк при удар на Огужан Йозякуп, който вкара наказателния удар за крайното 3:3.