Нападателят Атанас Илиев записа около 30 минути игра при равенството 2:2 на неговия Асколи като гост на Кротоне в двубой от седмия кръг на италианската Серия Б.

Националът влезе в игра в 63-ата минута, когато неговият тим изостанавше с 1:2 след два гола на Симоне Канестрели за домакините и пападение на Федерико Диониси за Асколи.

Кротоне остана с човек по-малко на терена в 54-ата минута, когато червеният цвят на картона видя голмайстора Канестрели. Изравнителното попадение за Асколи дойде в 4-ата минута на добавеното време на мача, когато точен бе Софиан Бидауи.

С равенството отборът, в който играе Илиев заема 5-ото място в класирането на първенството с актив от 13 точки. Кротоне пък е на 16-ата позиция с 4 пункта.