Българският национал Атанас Илиев и неговият Асколи завършиха при резултат 1:1 с Пиза в мач от 11-ия кръг на Серия Б. Родният нападател започна срещата като титуляр и остана на терена до 81-ата минута, когато бе заменен от Де Паоли. Илиев също така получи жълт картон в средата на втората част.

Атанас Илиев с асистенция при загуба на Асколи, Вальо Антов пак остана на пейката

Атанас Илиев продължава с добрите си игри

Пиза поведе в срещата в 24-ата минута с гол на Гаетано Масучи. Асколи обаче успя да се изравни малко преди края на първата част с попадение на Федерико Диониси. Той се разписа от дузпа дадена за игра с ръка на Левербе в наказателното поле.

След равенството Пиза продължава да е лидер в класирането в Серия Б с 22 точки. Асколи е на 13-та позиция с 15.