Арсенал (Тула) на Михаил Александров победи СКА (Хабаровск) на Вецислав Христов с 2:1 като гост в българското дерби на 16-ия кръг на руското първенство.

Александров игра цял мач за своя отбор, докато нападателят влезе като резерва в 78-ата минута на мястото на Дедечко, но не успя да помогне на тима си да избегне поражението.

СКА (Хабаровск) победи с 2:0 Динамо (Санкт Петербург)

Венци Христов и СКА (Хабаровск) са на четвъртфинал за Купата на Русия

Българският нападател влезе в игра в заключителните минути на мача с Динамо (Санкт Петербург)

Така СКА остава на последно място във временното класиране с 12 точки, докато Арсенал е 6-и с 23 пункта.

Гостите откриха резултата още в 5-ата минута с гол на Кангва. В 33-ата минута Федотов възстанови равенството. Победното попадение за отбора от Тула дойде четири минути преди края на редовното време и бе дело на Джорджевич.