Арсенал (Тула) заврши наравно с ЦСКА (Москва) 2:2 у дома в двубой от 7-ия кръг на руската Премиер лига. Капитанът на българския национален отбор Георги Костадинов започна като титуляр за домакините и получи жълт картон в края на първата част. Девет минути преди края халфът бе сменен от Руслан Камболов.

ЦСКА поведе в началото на срещата с гол на Игор Дивеев (5'), а домакините изравниха чрез Евгений Марков (18'). След почивката Арсенал направи обрат след гол на Иван Новоселцев (66'), но домакините не успяха да задържат аванса си и допуснаха изравнителен гол, дело на Фьодор Чалов (74').

Арсенал не започна първенството по най-добрия начин и всяка спечелена точка е от огромно значение за тима. След ремито той заема предпоследното 15-о място с актив от 5 пункта, докато ЦСКА (Москва) е шести с 10.

В следващия кръг от руския шампионат Костадинов и компания гостуват на Нижни Новгород, докато ЦСКА Москва се изправя срещу Спартак Москва в столично дерби.