АПОЕЛ (Никозия) победи Кармиотиса с 4:1 като домакин в среща от 22-ия кръг на шампионата на Кипър. Българинът Георги Костадинов игра пълни 90 минути за гранда от Никозия, като дори отбеляза гол.

"Синьо-жълтите" поведоха още в 34-ата минута чрез Далсио, но само три минути Андреас Катцантонис донесе равенството за Кармиотиса. Така двата отбора се оттеглиха на полувремето при равенство 1:1.

Само четири минути след подновяването на игровите действия, АПОЕЛ отново успя да поведе, след като Янис Сациас се разписа. В 54-ата минута Далсио вкара втория си гол в мач, с който тимът му поведе с 3:1. Българинът Георги Костадинов вкара последното попадение за АПОЕЛ в 73-ата минута на срещата.

След този успех съставът от Никозия продължава да бъде лидер в Кипър с 51 точки, като вече има 4 точки аванс пред Арис (Лимасол), който заема второто място във временното класиране. Кармиотиса е на 11-та позиция с 14 пункта в актива си.