Отборът на Валентин Антов Кремонезе загуби тежко с 0:3 от Зюдтирол в мач от 30-ия кръг на италианската Серия Б.

Българинът игра пълните 90 минути в срещата, а Кремонезе допусна гол още в първото полувреме след попадение на Рафаел Одогву в 39-ата минута.

Домакините отбелязаха още един гол в 49-тата минута, когато Рикардо Чиерво се разписа. Крайният резултат оформи Силвио Меркай седем минути преди края на редовното време.

Петко Христов също игра 90 минути за своя отбор Специя, който също не успя да стигне до победа при гостуването си на Реджана. Мачът между двата отбора завърши при резултат 0:0. Специя имаше по-добрите голови шансове, но не успя да се възползва. В защита Петко Христов и колегите му бяха почти безгрешни.