Българинът Антони Иванов бе титуляр при загубата на неговия Ботошани с 1:2 от УТА Арад като домакин в двубой от десетия кръг в шампионата на Румъния по футбол. Иванов бе заменен на почивката от израелеца Елад Шахаф.

Тимът на Ботошани заема девето място във временното класиране с 12 точки, докато УТА е пети с две повече.

Гостите поведоха с попадения на аржентинеца Хуан Баутисита Каскини и молдовеца Вирджилиу Постолаки, съответно в 26-ата и 31-ата минута, а футболистите на Ботошани намалиха за 1:2 чрез нидерландеца Шакийл Сно в 53-ата минута.

За състава на УТА Арад в последните десет минути на терена се появи бившият нападател на Лудогорец Клаудиу Кешерю.

Божидар Чорбаджийски изгледа от пейката победата на Видзев над Краковия

След успеха отборът, в който играе българина, дели четвърто-седмо място във временното класиране