Българският полузащитник Ангел Бастунов откри головата си сметка още в първия кръг на португалската втора дивизия. Така той помогна за успеха на тима си Визела с 2:1 при гостуването на Пасош Ферейра.

Домакините откриха резултата в 25-ата минута, когато точен беше Кощиня. Гостите от Визела обаче през второто полувреме влязоха по-добре и 10 минути след подновяването Бастунов изравни.

Пет минути по-късно гостите нанесоха своя удар, вкарвайки за 2:1. Тио Нтула завърши чудесна комбинация и наказа вратаря на домакините Марафона за втори път.

До края на мача Визела доминираше и пропусна да се поздрави с по-изразителна победа, а Ангел Бастунов остана на терена до 79-ата минута, след което беше заменен от Стефан Обрадович.

За гостите в последните три минути на терена се появи защитникът Андреа Христов, който се присъедини към отбора след два сезона в италианския Козенца.

Ангел Бастунов влезе с цел да бави времето при победа на Визела

Ангел Бастунов влезе с цел да бави времето при победа на Визела

И това е нещо