Българският нападател на Новара Андрей Гълъбинов вкара красив гол от фаул във вратата на Виртус Ентела при поражението с 1:4 от 20-ия кръг на Серия "Б". Родният таран игра пълни 90 минута, като се разписа в 60-ата минута за моментното 1:3.

Голът бе негов четвърти в първенството и общо пети през този сезон. Бившият играч на Авелино и Ливорно не остави шансове на Якобучи с изстрел от 25 метра. Преди това обаче до 29-ата минута Капуто на два пъти и Масучи бяха дали сериозен аванс на домакините. В 70-ата минута Масучи вкара четвърти гол и окончателно прекърши гостите.

През втората част партньор на Гълъбинов в атака бе Федерико Македа, който дебютира за Новара. Гълъбинов още два пъти бе близо до попадение, но този път Якобучи спаси. Поражението прекъсна серията от четири поредни мача бе загуба на тима.