Отборите на ЦСКА и Локомотив (София) спечелиха турнира за Купата на България по бокс, който се явява и първи кръг от Държавното лично отборно първенство при мъжете и жените. Шампионатът завърши днес в Ботевград, като участие в него взеха над 130 боксьори от цялата страна.

При мъжете съставът на ЦСКА вдигна трофея, след като достигна до 5 златни и 2 бронзови отличия. "Червените" изпревариха Победа Бургас, чийто представители спечелиха злато и сребро, а третото място остана за Левски София с една титла и два бронзови медала.

При жените боксьорките на Локомотив София спечелиха 3 златни, 1 сребърен и 1 бронзов медал. Второто място отиде в ръцете на НСА, който достигна до по един златен, сребърен и бронзов медал. Третата позиция е за Омуртаг с една титла и едно второ място.

Петър Белберов: Ще се бия отново в края на март

Все още не е ясен съперникът, но двубоят ще бъде в лондонската зала "Йорк Хол"