Малко неочаквана победа на Царско село.

90′

Пет минути добавено време.

89′

ГООООЛ! Тома Ушагелов попари домакините. Мирослав Будинов успя да слезе до аутлинията отляво и успя да центрира към връхлитащия Ушагелов, който засече топката в малкото поле.

88′

Георги Минчев отстъпва мястото си на Тома Ушагелов.

84′

Пласид изчисти с глава, след като имаше двама нападатели сами срещу него.

83′

Даниел Генов остана сам срещу Джони Пласид. Вратарят скочи с краката напред и спаси сигурен гол.

81′

Мирослав Будинов не можа да вкара гол отблизо от малък ъгъл отдясно. Топката попадна в него след карамбол.

80′

Удар на Будинов беше блокиран в корнер.

79′

Царско село играе вече за равен.

78′

Пласид смени анемичен удар с глава.

73′

Ивайло Иванов сменя Симеон Мечев.

72′

Картон за Героги Минчев.

71′

Топката отскочи към Зехиров на два метра пред вратата на Пласид. Трима защитници скочиха и го блокираха. Кабаков не дава дузпа за Ботев.

70′

Кабаков смести втори жълт картон на Симеон Мечев. Прекрасна намеса на Пласид след центриране от фаул.

69′

Доминик Янков смени Н'Диайе.

68′

Зехиров сменя Васев.

67′

Чавдар Ивайлов получи картон за фаул срещу Бахамбула.

66′

Бахамбула смени контузения Антонио Георгиев, който е със счупен нос.

59′

Играта стана малко по-хаотична след почивката.

53′

Страхотно акробатично спасяване на Джони Пласид след удар на Даниел Генов.

50′

Уесли Ната задържа противников играч.

46′

Даниел Генов смени Том.

45′

Предстои интригуващо второ полувреме.

45′

Без добавено време. Динамичен и приятен мач.

43′

Леонардо стреля с глава в аут след центриране на Уесли. Гостите печлят високите топки.

40′

Пласид изчисти топката след бърза атака на Ботев.

40′

Груб фаул на Мечев. Първи картон в мача.

38′

Костов спаси страхотен удар на Леонардо и после успя да блокира Георги Минчев.

36′

Удар с глава в аут на Георги Минчев.

34′

Костов самопожертвователно изби топката след бърза контра на гостите.

33′

Голямо меле в наказателното поле на Царско село. Домакините поискаха дузпа за игра с ръка и след това за нарушение срещу Лясков.

30′

Домакините са с една идея по-активни.

29′

Кавдански изчисти в корнер след хубава атака на домакините отляво.

25′

Страхотен шут на Симеон Мечев от дистанция. Топката се отби от горната греда, от гърба на Красимир костов, отново от гредата и за късмет на домакините излезе в корнер.

20′

Илия Миланов се размина с гола пред вратата на Пласид. Ганев отклони добре топката след корнер.

15′

Играч на Царско село засече топката с глава след корнер. Отиграването беше много слабо.

14′

Атаките към двете врати следват една след друга.

12′

Опасна атака на Ботев. Андреас Васев взе грешно решение, като центрира лошо.

7′

Опасно включване на Андреас Васев. Топката отскочи до вратаря Джони Пласид.

3′

Шут на Уесли в аут. Добър дрибъл на бразилеца.

1′

Започна мачът на най-големия клубен стадион в България.

19.Ивайло Михайлов 9. Тома Ушагелов

Мачът Ботев (Враца) - Царско село ще оформи окончателно групите от втората осмица на Първа лига.

В момента ситуацията е следната, след като Етър и Дунав имат по един мач повече.

Група "А": 1. Черно море 37 точки, 2. Етър 27 точки, 3. Царско село или Ботев (Враца) 22 точки, 4. Витоша (Бистрица) 6 точки. Тук е ясно, че Черно море ще спечели потока, а Витоша (Бистрица) ще изпадне.

Група "Б": 1. Арда 31 точки, 2. Ботев (Пловдив) 30 точки, 3. Ботев (Враца) или Царско село 22 точки, Дунав  19 точки.

Така "царете" ще могат и с равен да влязат в изгодната група, но тогава разликата с Етър ще стане 4 точки. Загубилият на практика ще се присъедини към Дунав в "тройката", която ще определи двата тима, отиващи на баражи.

Момчетата на Тони Здравков са в серия от 4 мача без загуба, а преди седмица сюрпризираха приятно своите фенове след успех с 1:0 като гост над Ботев (Пд). Героят на мача беше бившият футболист на Левски Валери Домовчийски

Царско село изигра приличен мач със Славия, но след много пропуски загуби с 1:3. Това даде повод за оптимизъм от страна на новия наставник Любослав Пенев, който вярва, че бързо ще намери верния ритъм.

През първия полусезон Царско село спечели дуела в полите на Витоша с 3:0, което дава предимство на софийския тим в преките двубои.

Главен съдия на срещата е опитният Георги Кабаков, Той ще бъде подпомаган от Мартин Маргаритов и Диян Вълков.

Ботев (Враца) и Царско село се изправят в стратегически сблъсък преди старта на плейофите