Голмайсторът на Ботев (Враца) при загубата с 1:2 от ЦСКА Даниел Генов говори след мача. Той сподели, че е разочарован от нелепия начин, по който неговият отбор е загубил.

"Мисля, че изиграхме доста добър мач, особено през първото полувреме. През второто полувреме те имаха териториално предимство, но не и чак толкова положения. Самоубихме се, което е най-лошото.

Използвахме им слабите страни и първите 30 минути те бяха много неорганизирани. Доминик Янков имаше страхотно положение и ако беше отбелязал мачът щеше да тръгне в друга посока. Излязохме за победа, това казаха и треньорите ни и мисля, че го показахме на терена.

Работим всеки ден, треньорите ни показват как искат да играем. Вървим във възходяща линия. Надявам се да се спасим до края на сезона", заяви Генов.

ЦСКА победи с 2:1 Ботев (Враца) за Купата на България