Треньорът на Ботев (Враца) Антони Здравков коментира тежката загуба за отбора си с 0:6 от Лудогорец в Разград.

Ето какво каза специалистът след първия официален мач за състава си през годината:

"Не мога да си обясня на какво се дължаха всички тези грешки през второто полувреме. Имаше неточности във всяка фаза. Лудогорец правеше атаки, не успявахме да противодействаме.

През първата част получихме два гола, но имахме шансове. Необясними за мен са грешките и сривът през втората част.

Дано това не се повтаря. Освен да са били притеснени от противника, иначе нямам обяснение на какво се дължи. Всички останали съперници, освен Левски, няма да са като Лудогорец. Те са от нашата черга.

Като играеш срещу толкова класен съперник, нормално е да получиш 6 гола, при представяне като нашето. Трудно ще намерим нови футболисти по това време. Имаме контузени, наказани... Надявам се да изглеждаме различно с тях".