Старши треньорът на Ботев (Пловдив) - Николай Киров не остана много доволен от представянето на своите футболисти след равенството със Славия тази вечер. Двата тима завършиха наравно 1:1.

Ботев (Пловдив) и Славия завършиха наравно 1:1

Славия не успя да спъне Ботев за Топ 3, "златната" резерва Стивън Петков отново герой в Пловдив (ВИДЕО)

И двата отбора останаха с човек по-малко по време на срещата

"Не съм доволен от първото полувреме, което проспахме. От това ни дойдоха проблемите. След почивката бяхме мобилизирани и се подобри представянето ни. Поделихме си по едно полувреме, така че закономерно равенство според мен. На почивката дадохме нужните насоки. Говорихме със състезателите да вкарат малко повече агресия. След гола ни доста се накъса играта и нямаше нужната динамика, за да има и положения. Стивън Петков тепърва ще разгръща своя потенциал. Вече навлиза в ритъм след контузията. Водени са разговори между мен и ръководство и на 99% нещата за нов договор са уточнени. Ръководството трябва да започне разговори за удължаване на контрактите и на част от играчите", каза Киров пред колегите от "Диема".