Пропуск за гостите! Резервата Сане от чиста позиция не успя да намери целта!

84′

Георгиев влиза на мястото на Вутов.

82′

ГООООЛЛЛ ЗА БОТЕВ! Фернандо Виана прави резултата 2:0 след хубав изстрел от наказателното поле!

69′

Невероятен пропуск за Ботев! Вутов намери успоредно на голлинията Фернандо Виана, който от 3-4 метра фронтално срещу вратата не успя да преодолее стража на Монтана!

68′

Георгиев влиза на мястото на Ивеля.

68′

Сане влиза на мястото на Илиев.

65′

Фелипе Бризола нацели страничната греда след удар от дъгата на наказателното поле.

62′

Виана влиза на мястото на Косоко.

57′

От Ботев претендират за нова дузпа за игра с ръка, каквато се оказа, че има, но съдията Георги Давидов подмина ситуацията.

55′

Гостите Монтана се опитват да променят поведението си на терена, и вече гледат с една идея в по-предни позиции.

47′

Поредна страхотна атака на Ботев! Цветомир Панов бе изведен от Неделев по десния фланг, нахлу в наказателното поле подаде към връхлитащия Косоко, но ударът на последния бе спасен!

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

43′

Футболистите на Ботев търсят второ попадение, с което да затворят мача, а може да се каче, че "канарчетата" показват доста разнообразие в атака до момента.

35′

Страхотен пропуск на Бризола! Бразилецът бе изведен от Косоко сам срещу вратаря, но ударът му не намери целта!

31′

Грубо влизане в краката на Балтанов, Даниел Гаджев получава жълт картон.

27′

ГООООЛЛ ЗА БОТЕВ! Тодор Неделев бележи от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Фелипе Бризола - 1:0!

21′

Поредна добра атака на "канарчетата" намери Тодор Неделев, който по диагонал отдясно пред наказателното поле стреля опасно с вътрешен фалц, но топката мина на сантиметри от вратата!

20′

Пропуск на Ботев! Чудесно центриране на Неделев от фаул намира Балтанов, който с глава фронтално срещу вратата не оцели очертанията.

18′

Бризола стреля от дистанция, топката рикошира във футболист на Монтана и излезе в корнер, макар че мина близо до лявата греда.

14′

Петър Атанасов се отскубна от защитата на Ботев и остана сам отляво в наказателното поле, но няма с кого да комбинира успоредно на вратата.

9′

Нова атака на домакините, които комбинираха чудесно на левия фланг, а Марин отново се опита да намери свой съотборник в наказателното поле, но Неделев прескочи топката, която попадна във футболист на Монтана.

6′

Нов пропуск на Вутов! Марин пак намери юношата на Левски около точката на дузпата, който от движение с левия крак стреля над вратата.

4′

Продължителна атака на Ботев завърши с пропуск на Антонио Вутов, който засече с глава центриране на Лазар Марин.

3′

Футболистите на Ботев се пренесоха в половината на гостите с първия съдийски сигнал.

1′

9. Фернандо Виана 28. Саер Сене

Ботев (Пловдив) приема Монтана в мач, който няма особено значение върху крайното класиране. "Канарчетата" нямат шанс да бъдат част от първата шестица, а Монтана пък е твърдо на последната позиция в Първа лига.

Любопитното е, че една от двете победи на Монтана от началото на шампионата, е именно срещу пловдивчани. В Ловеч тимът спечели с 3:1.

В Ботев ситуацията не е особено розова, но има светлина в тунела, след като стана ясно, че Ангел Палийски е осигурил финанси до края на сезона. От друга страна лицензът на "канарчетата" е под въпрос, тъй като клубът дължи по една заплата на разтрогналите в хода на шампионата - Иван Стоянов, Даниел Кутев и Милен Кикарин.

Дали тези обстоятелства ще повлияят на представянето на "канарчетата" в днешния мач, ще разберем след 20,00 часа, когато е началото на двубоя с Монтана.