Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+2′

Край на мача!

86′

ГОООООЛЛЛ ЗА БОТЕВ! Тодор Неделев е изведен отляво в наказателното поле и бележи по диагонал за 7:1!

83′

ГООООЛЛЛ ЗА БОТЕВ! Вутов бележи за 6:1 след удар по диагонал!

82′

Иванов влиза на мястото на Атанасов.

79′

ГООЛЛЛ ЗА БОТЕВ! Току що появилият се 15-годишен юноша Крис Добрев бележи първия си гол за "канарчетата", оставайки очи в очи с вратаря - 5:1!

77′

Крум Стоянов отстъпва мястото си на Добрев.

73′

ГОООЛЛЛ ЗА БОТЕВ! Страхотна атака на "канарчетата", завършва с пас към Вутов на празна врата, той нарочно пропусна топката и я остави на Неделев - 4:1!

69′

ГОООЛЛЛ ЗА МОНТАНА! Саер Сене се възползва от асистенция на Сергей Георгиев и отбелязва дебютния си гол в шампионата - 3:1!

68′

Косоко отстъпва мястото си на Лазар Марин.

61′

Ивеля влиза на мястото на Васев.

60′

Яколич влиза на мястото на Михов.

58′

ГООООЛЛЛ ЗА БОТЕВ! Страхотно изпълнение на Антонио Вутов, който с първото си докосване на топката, с ножичен удар от въздуха прави резултата 3:0!

57′

Вутов влиза на мястото на Серкан.

53′

Първа добра възможност за Монтана в мача. Даниел Генов бе намерен отляво в наказателното поле, но ударът му рикошира и излезе в корнер.

50′

Пропуск за "канарчетата"! Неделев намери Косоко във вратарското поле, но нападателят на два пъти не успя да преодолее стража на Монтана от близко разстояние!

47′

Жълт картон за симулация на Косоко.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

41′

Жълт картон за Виктор Генев.

39′

Гостите поглеждат по-често към вратата на Ботев след получените две попадения, но нямат никаква идея как да застрашат Чворович.

35′

Страхотен пропуск на Косоко, който бе изведен очи в очи срещу вратаря, но ударът му бе спасен.

26′

ГООООЛЛЛ ЗА БОТЕВ! Крум Стоянов нахлу по фланга отляво и пусна пас към Балтанов, който пред вратата засече кълбото - 2:0!

23′

Косоко не успя да се възползва от центриране от корнер и избита от вратаря топка, която попадна на волето на нападателя, но той стреля доста неточно и слабо.

15′

Серкан се опита да стреля от дъгата на наказателното поле, но слабият му удар не представляваше проблем за Мийд.

10′

Нова добра атака на "канарчетата" завърши с центриране отдясно на Панов към Косоко, което обаче бе осуетено от защитник на Монтана.

5′

ГООООЛЛЛ ЗА БОТЕВ! Крум Стоянов проби по левия фланг, влезе в наказателното поле и от малък ъгъл успя да прати топката във вратата - 1:0!

3′

Срещата започва с очакван натиск на Ботев, който се пренесе в половината на съперника след първия съдийски сигнал. Омар Косоко опита да си осигури позиция фронтално срещу вратата, но нападателят се спъна в топката.

1′