Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Желко Копич коментира загубата от ЦСКА с 0:1.

Саша Илич: Остават ни още три стъпки, това бе първата

"Винаги искам да играем по-добре"

"През по-голямата част от времето съм доволен от това, което показа моя тим. Първото полувреме бяхме наистина много добри и имахме възможност да поведем. През второто полувреме дузпата си беше наша грешка. Не мога да приема тази загуба, защото играхме добре.

Имахме положения но не успяхме да ги реализираме. Показахме добра концентрация. Те имаха едно положение и успяха да го реализират. Бароан не беше тренирал много време с нас, защото имаше контузия. На нас ни трябваха хора, които да играят с максимална динамика. Идеята беше да търсим празните пространства и да ги превземаме с бързина. Мисля, че показваме със всеки мач ще се представяме все по-добре и по-добре", заяви Копич.