Титулярният вратар на Ботев (Пловдив) - Георги Аргилашки получи сериозна контузия по време на двубоя между дублиращия тим и Спартак (Варна) от Втора лига, спечелен с 3:2. Стражът бе заменен на почивката, а причината е контузия в рамото. В последната минута на първата част Аргилашки се сблъска със съперников нападател и получи травма.

Неделев знаел за турските мениджъри на Коматево

"Имам договор с Ботев за още една година, ще видим"

Вчера вратарят премина медицински изследвания, а днес му предстоят нови. След тях ще се знае колко дълго ще отсъства. Той е под сериозна въпросителна за гостуването на ЦСКА, съобщава "Тема спорт".

Двубоят е на 19 май, четвъртък, от 18:00 часа на стадион "Българска армия". През този сезон 30-годишният стражът има 26 мача 6 елита. Негов дубльор е австриецът Хидайет Ханкич.

Георги Аргилашки има договор с Ботев (Пловдив) едва до края на кампанията, след което става свободен агент. Между него и клуба обаче текат преговори за удължаване на контракта. Нищо чудно те да дадат резултат в близките дни и вратарят да подпише ново споразумение.

От Ботев (Пловдив) възроптаха срещу липсата на програма за баража за Лига на конференциите