Наставникът на Ботев (Пловдив) Станислав Генчев говори след загубата с 1:2 от Крумовград. Ето какво каза той:

"Трудно се говори след такъв мач, той започна по най-добрия начин и точно тогава дадохме инициативата на Крумовград, създадоха три положения.

Ботев (Пловдив) - Крумовград 1:2 в мач от efbet Лига

Нов шок за Ботев (Пловдив) на "Колежа"! Крумовград обърна "канарчетата" и се загнезди в топ 6

Вижте подробности

Получихме гол през второто полувреме, точно сед като допуснем гол настъпва пълен хаос и точно поради това привлякохме Ивелин Попов, но само той не стига.

Психологическата устойчивост на един футболист е изключително важна да взима правилни решения в трудните моменти. Това ни липсва, трябва да видим как ще излезем от тази ситуация.

Благодарен съм на хората, че застават зад нас, подкрепят ни. Първият мач с Локо пд не беше лош, където можехме да победим. Насетне отборът не се разви с темпото, което желая.

Тези лоши резултати влияят изключително много. Ясно е, че трябва една победа да се излезе от тази дупка.

Част от работата на един треньор да бъде устойчив - да пренабрегне всички външни фактори.

Аз съм в този отбор заради желанието на феновете на имат български треньор, не мога да предам тях", заяви Генчев.

Напускащ Ботев (Пд): Генчев е идиот и лъжец!

"Гордея се със свършената работа през последните 3 години"