Ангел Бастунов сменя Мартин Камбуров.

77′

Даниел Младенов сменя Денислав Александров.

74′

Тодор Неделев остана сам срещу Наумов. Вратарят предугади ситуацията и с ръка извади прехвърлящата го топка.

69′

Бисер Бонев смени Димитър Тонев.

68′

АВТОГООООЛ! Мартин Камбуров стрля от дъгата. Топката се отби от горната греда, удари се в гърба на Аргилашки и влезе във вратата.

63′

ГОООООЛ! Мартин Камбуров стреля неспасяемо с глава близо до вратата отляво. Прекрасно центриране на Александър Александров след пробив на Денислав Александров отдясно. Гол №241 за Камбуров в елита.

60′

Васил Шопов получи картон за груб фаул.

54′

Атанас Илиев получи картон за груб фаул.

53′

Станислав Шопов сменя Филип Филипов

52′

Аргилашки спаси удар на останалия сам срещу него Александров.

50′

ГООООЛ! Георги Русев вкара трето попадение с диагонален удар по земя.

45′
45+3′

Интересен край на полувремето.

45+2′

ГОООООЛ! Галин Иванов стреля от воле след подаване на Мартин Камбуров.

36′

Мартин Камбуров се засили. Аргилашки се хвърли надясно и голмайсторът стреля по земя в празния ъгъл.

35′

Дузпа за домакините. Игра с ръка на Еспиноза.

33′

Еспиноза направи груб фаул срещу Русев.

26′

Шут на Камбуров в аут лед атака отляво.

21′

Димитър Тонев сменя Крис Добрев.

11′

Даниел Наумов спаси топка под гредата след удар на с глава на Мишел. Центрирането от фаул беше на Неделев.

7′

Удар на Камбров беше блокиран. Александров стреля в аут.

1′

Започна мачът на празния стадион "Васил Левски".

87.Симеон Петров 27.Иван Василев

Ботев (Пловдив) гостува на Царско село във втория двубой от елита за деня.

Треньорът на домакините Красимир Балъков сподели, че отбора му го чака много тежък мач.

Една промяна в групата на Ботев (Пловдив) за визитата на ФК ЦСКА 1948

Срещата е в петък

Пиргов не игра в последния двубой на "червените" и е под въпрос, докато Гущеров продължава да лекува контузия.

За "канарчетата" Ферарио Спасов побърза да приземи всички след успеха над Левски, който е едва втори през кампанията и заяви, че положението продължава да е трудно.

Ботев (Пловдив) продава един от големите си таланти

"Канарчетата" са в напреднали преговори за Станислав Шопов

Атанас Илиев вече има 7 попадения. Мишел Еспиноса ще виси до последния момент заради контузия на тренировка.

До тук през сезона Ботев вкара във всяко свое гостуване, но не съумя да измъкне нито една точка.

Румен Чандъров се завръща в Ботев (Пловдив)?