Героят за Ботев (Пловдив) от контролата с Рига Елвис Ману, който отбеляза хеттрик при равенството 4:4, сподели мнението си за двубоя. Нападателят на "канарчетата" заяви, че отборът трябва да си вземе поуки от първата част на срещата, когато допусна три гола.

"През първата част на мача тръгнахме доста по-остро, отколкото трябваше, и затова допуснахме лесни голове. През втората част започнахме да се оглеждаме в ситуациите и да създаваме шансове. Това искахме да правим.

Беше по-добрата част за нас и резултатът го показа, за жалост не го запазихме до края. Като цяло беше добър мач. Играчите разбраха, че първата част не беше толкова добра, колкото втората. Във втората отбелязахме и повечето голове, но първата е тази, от която трябва да се учим", заяви нападателят пред клубната телевизия.

Феновете на Ботев дадоха пресконференция на тема "Лъжите за Колежа"