Ботев (Пд) записа загуба с 1:2 от Хайдук (Сплит) в Хърватска, където тима е на подготовка.

След силни начални минути "канарчетата" откриха резулата в 17-ата минута с гол на Георги Какалов. След грешки в защитата на пловдивчани домакините успяха да се доберат до победата с голове в 35-ата и 38-ата минути.

"Доволен съм от представянето на моите футболисти въпреки загубата. Домакините играха много грубо. Тежка контузия получи Георги Какалов, но се надявам бързо да се възстанови", заяви треньорът Светослав Гърков, който ще изведе днес момчетата си в контрола с местният Паг.

Съставът на Ботев: Арсов, Минев, Величков, Н. Димитров, Гаров, Аврамов, Въргов, Кръстев, Какалов, Видолов, Караматев (Ан. Петров, Чепилов, Миленов)

Тук може да откриете подробна информация за контролите през тази зима!!!