Ботев (Пловдив) победи с 3:1 Марица (Пловдив) в контролна среща. Треньорът на "канарчетата" Желко Петрович пусна в игра предимно юноши на клуба. Сред тях бяха роденият през 2003 година Бисер Бонев и с година по-малкият Никола Илиев, като Илиев се отчете с гол и асистенция.

В 38-ата минута Родни Клустър центрира отдясно, а Станислав Шопов от близка дистанция прати топката във вратата за 1:0.

Ботев поведе с 2:0 10 минути след почивката чрез Александър Тонев.

В 80-ата минута Родни Клустър центрира отдясно, а Никола Илиев със страхотен удар от въздуха увенча отличното си представяне с попадение, пращайки неспасяемо топката в далечния ъгъл за 3:0.

В 83-ата минута гостите намалиха резултата с попадение на Тодор Тимонов, разписал се с удар от границата на наказателното поле.

Ботев победи Дунав с 3:1