Ботев (Пловдив) записа трета поредна победа в летните контроли. "Канарчетата" надвиха с 2:0 Локомотив (Горна Оряховица).

Двубоят се игра на базата на тима в Коматево.

Николай Киров бе заложил на 10 българи в стартовия състав, а единственият чужденец бе вратарят Даниел Кайзер.

Тодор Неделев откри резултата в 64-ата минута след отлично изпълнение на пряк свободен удар.

Две минути преди края на срещата "канарчетата" стигнаха до втори гол. Миналият отляво на "жълто-черната" отбрана Костадин Ничев отправи удар от ъгъла на наказателното поле, Симеон Симеонов отрази удара, но топката попадна право в краката на Диого Кампос, който на празна врата оформи крайния резултат.

Следващата контрола на Ботев (Пловдив) е на 04.07 срещу Ботев (Враца).

Ботев (Пловдив) - Левски и ЦСКА - Локомотив (Пловдив) играят на 21 и 22 юли, вижте програмата!

Ботев (Пд) - Левски и ЦСКА - Локомотив (Пд) играят на 21 и 22 юли, вижте програмата!