Секулич стреля, но твърде слабо и вратарят улови.

ГООЛ ЗА БОТЕВ (ПЛОВДИВ)! Халфът Ивелин Попов отклони елегантно за непокрития Самюел Акере и той също записа името си сред голмайсторите.

Жълт картон за Карлос Франса.

67′

Янис Карабельов е заменен от Лъчезар Балтанов, а Антоан Бароан напуска, за да се появи Мартин Секулич.

66′

ГООЛ ЗА БОТЕВ (ПЛОВДИВ)! Съставът на Душан Керкез осъществи впечатляваща контра атака, след като Антоан Бароан превзе празното пространство пред себе си, реализирайки за 5:0.

56′

ГООЛ ЗА БОТЕВ (ПЛОВДИВ)! "Канарчетата" отново с лекота нанизаха четвърти гол във вратата на Локомотив (София). Антоан Бароан с изкусен пас комбинира с Емануел Уме, а той с мощен изстрел преодоля Бубакар Гайе.

52′

Йонас Там си изкара жълт картон.

48′

Огромен пропуск за Ботев. Защитникът Атанас Чернев не успя да порази вратата на Локо от близка дистанция, след като прати топката над гредата.

46′

Симеон Мечев е заменен от Стив Траоре.

46′

Калоян Кръстев влиза на мястото на Лука Иванов.

45′

ЕТО КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО!

44′

ГООЛ ЗА БОТЕВ (ПД)! Рожденикът Ивелин Попов е точен от бялата точка!

43′

ДУЗПА ЗА БОТЕВ (ПД)! Десният краен бранител Ивайло Найденов не прецени действията си и фаулира Антоан Конте.

35′

Владеене на топката: Ботев Пловдив: 43%, Локомотив София: 57%.

31′

Пропуск! Бързите футболисти на Ботев (Пд) продължават създават огромни проблеми на анемичната защита в "червено-черно". Голмайсторът Антоан Бароан се озова на стрелкова позиция, ала ударът му не попадна очертанията на вратата.

18′

Викове "Оставка" огласят стадиона. Ясно е към кого са насочени - ръководството на БФС.

11′

ГООЛ ЗА БОТЕВ (ПЛОВДИВ)! Очевидно е, че играчите на "железничарите" не могат да се нагодят към темпото на игра в днешния сблъсък, тъй като продължават да допускат неточности в защита. Този път бранителят Лука Иванов сбърка, Антоан Бароан отне топката, напредна и намери в наказателното поле Самюел Акере, който необезпокояван удвои аванса на тима от Пловдив.

4′

ГООЛ ЗА БОТЕВ (ПЛОВДИВ)! С оглед по-силната игра, "канарчетата' заслужено откриха резултата след грешка в отбраната на "червено-черните". Нападателят Антоан Бароан надбяга противниковите защитници, след което се възползва от неубедително изчистване на Диме Димов, реализирайки за 1:0.

2′

Домакините определено стартират по-уверено срещата, като на два пъти застрашиха вратата на гостите. Втората възможност бе по-опасна, когато Самуел Акере получи извеждащ пас, но ударът му профуча покрай десния страничен стълб.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′