Звездата на немската Бундеслига Марио Гьотце може да се завърне в състава на шампионите от Борусия (Дортмунд) за решаващите мачове от сезона. Това обяви старши треньорът на тима Юрген Клоп.
Припомняме, че атакуващият халф получи контузия в областта на аддукторите и не е играл от средата на месец декември миналата година.
"Има голяма вероятност Гьотце да играе в пет или шест мача до края на сезона", изрази оптимизъм Клоп.
Появата на немската звезда ще бъде от изключителна значение за шампионите, в опита им да запазят „сребърната салатиера" на „Сигнал Идуна Парк" и през този сезон.
Борусия (Дортмунд) води с пет точки пред Байерн (Мюнхен) на върха в класирането на Бундеслигата. Тежките срещи за Шинджи Кагава и компания започват между 11-ти и 22-ри април. Тогава дортмундци ще се изправят срещу Байерн, Борусия М'гладбах и Шалке 04. Именно за тези срещи се очаква и завръщането на Гьотце.
KADET
на 19.03.2012 в 18:45:03 #2АААААААААААААААААААААА Гьотце се завръща да пори Байряма и да донесе ,поредната титла на Дортмунд !!!!!!
Велизарката
на 19.03.2012 в 18:28:54 #1Докога байрама без титла ?
Докога лош Дортмунд, неуко, докога ?
Сега и за ШЛ ще отпаднат и край. 