Турнир: efbet Лига Стадион: "Александър Шаламанов", гр. София Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

82′

Емил Виячки бе намерен на далечната греда, но не съумя да удвои аванса на домакините.

76′

Айкут Рамадан е заменен от Реди Каса.

76′

Мартин Ачков влиза в игра на мястото на Асен Георгиев

71′

Какъв шанс за Славия! Венцислав Керчев остана напълно сам в наказателното поле, отигра топката с глава, която премина на сантиметри от гредата.

68′

Иван Минчев се появява на мястото на Кристиян Стоянов.

64′

Спадна темпото на игра в средата на втората част и поради тази причина липсват голови положения пред двете врати.

Снимка 590335

Източник: startphoto.bg

61′

Владение на топката: Славия: 58 %, Септември: 42 %

60′

Димитър Костадинов е заменен от Мартин Петков.

50′

Домакините стартираха по-уверено втората част и пробват да притиснат съперника в неговата половина.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

Кристиян Пашов се контузи и отстъпи мястото си на Радослав Живков.

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

37′

Ерол Дост опита да вкара чрез удар от далечно разстояние, който обаче не бе добър.

31′

Чандъров! Полузащитникът пое топката в наказателното поле и моментално я насочи към вратата, за да предизвика стражът на Славия да направи качествено спасяване.

Снимка 590329

28′

Добра възможност за Славия! Ахмед Ахмедов се вклини между бранителите на Септември и отправи удар, който обаче не попадна в очертанията на вратата.

23′

Асен Чандъров успя да отиграе топката с глава, но не затрудни стража на домакините.

14′

ТАСЕВ! Отново крилото на "белите" можеше да се разпише. Той се измъкна от опеката на защитата на гостите, след което остана очи в очи с вратаря, ала прехвърлящият изстрел се оказа неточен.

13′

ГООЛ ЗА СЛАВИЯ! Тони Тасев бе оставен непокрит в наказателното поле, получи центриране отдясно и реализира на празна врата.

4′

ПРОПУСК! Атанас Кабов бе изведен на стрелкова позиция и опита да отбележи, но топката премина покрай вратата.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

4. Людовик Соарес 19. Реди Каса

Славия приема Септември (София) в двубой от 13-ия кръг на Първа лига. Срещата между двата отбора, която ще се състои на стадион "Александър Шаламанов", е днес и започва в 17:30 часа.

В последния кръг от първенството "белите" отстъпиха при визитата си на Ботев в Пловдив с 0:1 и сега ще искат да се върнат към победния път, тъй като голямата амбиция на столичани е за класиране в топ 6.

Николай Кръстев заменя Георги петков в групата на Славия за мача със Септември (София)

Златомир Загорчич определи групата на "белите"

За момента съставът на Златомир Загорчич заема 9-ата позиция в таблицата и е на само 3 точки от шестия - Левски.

Формата на Септември не е на висота, след като в последните си пет сблъсъка претъпяха три загуби, при две равенства. В последния си шампионатен ангажимент, Септември направи нова грешна стъпка, този път 1:1 в домакинството си на Спартак (Варна).