Турнир: efbet Лига Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители:
90+8′

КРАЙ НА МАЧА!

90+3′

Хоркаш! Халфът Якуб Пиотровски с топовен удар от сериозна дистанция принуди стража Динко Хоркаш да блесне с първокласна намеса. Натискът на разградчани се засилва! Способни ли са гостите да издържат?

86′

ГООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ)! "Орлите" сякаш се бяха примирили с минималния си превес и с всяка изминала минута се доближаваха до победата. За тяхно съжаление вратарят Симон Слуга се оказа грешникът, допускайки фрапантна грешка. Стражът задържа ненужно дълго топката, Петър Андреев го пресира и успя да вкара топката за 1:1.

81′

Мартин Паскалев заменя Ефе Али.

71′
Снимка 635599

Източник: startphoto.bg

69′

Пропуск! Шампионът на България определено трябва да съжалява за опропастените шансове в днешния сблъсък. Току-що влезлият в игра Рик Джонатан осъществи впечатляващ рейд, който завърши с хубаво спасяване на Динко Хоркаш.

61′

Рик Джонатан заменя Кайо Видал. Бернард Текпетей пък напуска, за да се появи Мунир Шуяр.

57′

Претенции за дузпа! Домакините поискаха да получат дузпа поради съприкосновение между Иван Йорданов и Ангел Лясков. Реферът Никола Попов бе помолен да прегледа ситуацията на ВАР монитора. Съдията обстойно провери контакта между двамата играчи и се увери, че нито един от тях не е извършил нарушение.

53′

ГРЕДА! Възпитанците на Ивайло Петев пропуснаха отлична възможност да удвоят аванса си. Централният нападател Руан Филипе надбяга противниковите бранители, след което опита с техничен изстрел да се разпише, но топката се удари в страничната греда.

49′

Алфа Конте отстъпва мястото си на Петър Андреев.

46′

Христо Иванов е заменен от Лео Сена.

45′

ЕТО КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО!

44′

Жълт картон за Алфа Конте.

39′

Евандро си изкара жълт картон.

38′

Слуга! Съставът от Пловдив взе инициативата през последните минути и беше много близо да бъзстанови паритета. Джовани остана непокрит, когато  получи топката в наказателното поле, откъдето пробва с корав удар да отбележи, ала качествената намеса от страна на вратаря Симон Слуга го лиши от попадение.

30′
Снимка 635606

21′

Шанс за Локомотив (Пловдив)! Стражът на Лудогорец Симон Слуга подходи изключително несериозно, което можеше да коства преднината на съотборниците му. Асът на "смърфовете" Евандро го притисна, онтемайки му топката, за да отправи неточен изстрел към опразнената врата.

19′

Владеене на топката: Лудогорец: 44%, Локомотив Пловдив: 56%.

9′

ГООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Двубоят започна двуостро, като двата отбора демонстрират бърз футбол. Въпреки равностойното начало обаче, домакините съумяха умело да се възползват от пролука в отбраната на гостите. Стожерът в халфовата линия на "орлите" Якуб Пиотровски с изксуно подаване изведе Бърнард Текпетей сам срещу Динко Хоркаш, а ганаецът с великолепно изпълнение откри резултата.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

12. Симон Слуга (в) 23. Динко Хоркаш (в)