90′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Благоевград Зрители:
90′

Ботев (Пловдив) победи Пирин в Благоевград с 4:2. В герой за гостите се превърна Антоан Бароан, който отбеляза хеттрик.

88′

Бруно Балтазар също предприе смени в края с цел да убие темпото. Николай Минков напусна за сметка на Роеи Херман.

87′

Младият Педински замени Бенгюзов.

87′

Мартин Смоленски отстъпва мястото си на Любомир Тодоров.

86′

Реферът даде шест минути добавено време и като помним какво се случи в края на първата част те може и да се окажат достатъчни за Пирин да стигне поне до равенство.

85′

Пирин беше близо до завръщане в мача след атака по фланга, но вратарят на Ботев отрази удара от близка дистанция.

82′

Героят за Ботев Бароан е заменен с Мартин Секулич.

75′

Антоан Бароан оформи своя хеттрик в мача, след като овладя топката в наказателното поле и с левия крак я прати безпощадно в мрежата на Пирин.

72′

Переа излиза от терена, влиза Ето'о.

69′

Любопитен момент настана в 69-ата минута, когато домакините от Пирин имаха бурни протести за дузпа в тяхна полза. Публиката на стадион "Христо Ботев" помисли, че желанието ѝ ще бъде удовлетворено, защото Драгомир Драганов отиде да гледа ситуацията на ВАР. Оказа се обаче, че вместо за наказателен удар, арбитърът наблюдава потенциална ситуация за директен червен картон на Кондраков. В крайна сметка ударът му без топка по Ханкич не се оказа чак толкова "криминално" деяние и бе пожален само с жълт картон.

66′

Семенив получава жълт картон.

64′

ГООЛ ЗА БОТЕВ! 2:3! АВТОГОЛ НА ДЮЛГЕРОВ! "Орлетата" върнаха жеста на своя съперник, след като също си нанизаха нелеп автогол Това се случи в 64-ата минута, когато след корнер топката повторно бе изсипана в опасна близост до голлинията на Георгиев. Кълбото достигна до Дилан Мертенс, който отправи сравнително слаб удар, ала рикошет в крака на Дюлгеров направи така, че да промени траекторията ѝ, за да може тя да влети в мрежата за 2:3.

63′

МАКРЕЦКИС! Домакините пропиляха страхотна възможност за пълен обрат в 63-ата минута. Венци Бенгюзов спечели пространство с топка в крака, след което продължи за непокрития Макрецкис. Халфът стреля право в тялото на Ханкич, а от възможността за добавка не се възползва Мартин Смоленски. Страхотен шанс за домакините!

53′

Красиан Колев демонстрира силата на своя удар, пробвайки да изненада от далечна дистанция Янко Георгиев. Топката премина опасно покрай дясната греда.

46′

На полувремето е извършена смяна в отбора на Ботев. Траоре е заменен от Доумбия.

46′

Промяна и в редиците на Пирин. Дмитро Семенив се появява на терена, за да замени Иван Тасев.

45′

Начало на втората част!

45′

Драгомир Драганов дава край на вълнуващите първи 45 минути на стадиона в Благоевград.

44′

Чебраилс Макрецкис върна равенството след неспасяем удар от близка дистанция. Какъв шеметен финал на първите 45 минути.

43′

Виктор Генев прати топката в собствената си врата след остро центриране по земя в наказателното поле на  Вячеслав Велев.

32′

Антоан Бароан отбеляза своя втори гол в мача от дузпа, която беше отсъдена след преглед с ВАР. Французинът прати Янко Георгиев в обратния ъгъл и без проблеми реализира 13-ото си попадение за сезона.

Снимка 616869

Източник: startphoto.bg

25′

Антоан Бароан отбеляза 12-ия си гол за сезона, след като завърши атака, започната от него, като се възползва от грешка в отбраната на Пирин.

24′

Стражът на Пирин пострада след сблъсък със Самюел Акере, който се опитваше да завърши подаване на Бароан във вратарското поле.

23′

Напрежението пред вратата на Янко Георгиев не стихва. Ботев организира контраатака, завършила с удар на Бароан, но не му достигна точност.

18′

Късметът покри Пирин. Страхотен удар на  Антоан Бароан срещна страничната греда.

5′

Домакините от Пирин организираха първата си по-сериозна атака. Андрей Йорданов проби отляво и пусна пас по земя към Кондраков. Халфът стреля по земя от движение, но защитникът Виктор Генев изби малко пред голлинията.

2′

Още в самото начало на срещата Самюел Акере от Ботев отправи опасно центриране отляво, което наложи намесата на Янко Георгиев.

1′

Реферът Драгомир Драганов в отлично настроение дава ход на срещата.