Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Благоевград Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

90′

4 минути добавено време.

89′

Възможност за Пирин! Семенив намери Кондраков, който стреля опасно от малък ъгъл, но встрани от вратата.

80′

Пепси бе заменен от Минков.

77′

Петров замени Сийас за Берое.

71′

Трибулет вкара топката в мрежата след като бе намерен от Мечев, но нападателят се размина с хеттрик, след като страничният рефер вдигна засада.

Снимка 626339

Източник: startphoto.bg

70′

Темпото на игра видимо спадна. Един от основните фактори затова е ужасната жега в югозападния град.

64′

Божидар Пенчев бе заменен от Тума.

59′

Медвед бе заменен от Айуб Абу

59′

Симеон Александров замени Иван Тасев.

55′
Снимка 626336

53′

Тонислав Йорданов получи жълт картон след нарушение срещу Бачев при борба за висока топка.

49′

ГОЛ ЗА БЕРОЕ! Опасна атака на старозагорци, Майк Севалос напредна отляво и намери с успореден пас Трибулет, защитата на домакините не успя да се намеси и нападателят вкара втория си гол в мача, правейки обрата пълен.

46′

Василев бе заменен от Тонислав Йорданов.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+3′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

45+1′

ГОЛ ЗА БЕРОЕ! При изпълнение на корнер, Трибулет скочи високо, а отбраната на Пирин направи груба грешка и му позволи да засече с глава, вкарвайки гол секунди преди края на полувремето.

42′

Владимир Медвед имаше добра възможност като получи отдясно и стреля, но неточно.

40′
Снимка 626325

37′

Първа по-опасна възможност за Берое! Трибуле бе изведен на добра позиция вляво от вратата, но Ковальов излезе и пресече подаването, докато нападателят опита да си спечели дузпа, но правилно Чинков подмина ситуацията.

36′

В 36-ата минута на мача Тютюков и Семенив опитаха да застрашат вратата на Берое с два последователни удара, но Ачинели се справи, макар малко по-трудно при изстрела на украинския нападател.

26′

Намеса на КовальовГовеа навлезе опасно в наказателното поле и стреля от малък ъгъл към вратата, но стражът на Пирин изби решително.

21′

ГОЛ ЗА ПИРИН! Семенив изпълни последвалия пряк свободен удар като чукна леко към близкостоящия до него Кондраков, който с удобния си десен крак вкара първия гол през новия сезон! 1:0 за "орлетата"!

20′

Иван Тасев започна атака от центъра на терена и бе фаулиран малко пред наказателното поле. Волен Чинков не се поколеба и отсъди фаул и жълт картон за провинилия се Скуадроне

Снимка 626330

12′

Мачът се играе на около 38 градуса жега в Благоевград. Това сериозно затруднява двата състава.

10′

"Орлетата" владеят инициативата през първите 10 минути. Притежание на топката - 60% на 40% в тяхна полза.

Снимка 626327

6′

Възможност за домакините! Тютюков потърси с успореден пас на голлинията Кондраков, но нападателят от Украйна закъсня малко и не успя да овладее.

3′

Дошлият под наем в Пирин от ЦСКА - Александър Бучков напредна отдясно и потърси далечния ъгъл на вратата на Берое, но топката излезе в аут.

1′

На стадиона в Благоевград звучи химна на Република България.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1′