90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен комплекс "Никола Щерев - Старика", гр. Пловдив Зрители:
90+3′

КРАЙ НА МАЧА!

90+1′

Жълт картон за Карлос Франса.

84′

АЛЕКСАНДЪР КОЛЕВ Е ТОЧЕН! КРУМОВГРАД ЩЕ СПЕЧЕЛИ ТОЗИ МАЧ!

83′

ДУЗПА ЗА КРУМОВГРАД! Защитникът Диме Димов закъсня и фаулира набралия скорост Мартин Сораков. Съдията Георги Гинчев имаше отличен поглед върху ситуацията и не се поколеба да отсъди дузпа.

80′

ПРОПУСК! Миг на невнимание в редиците на тима от София за малко да донесе гол на Крумовград. Даниел Миланович излезе на стрелкова позиция, ала Александър Любенов се отчете с добра намеса.

79′

Мартин Сораков заменя Диего Рапосо.

68′

Серкан Юсеин е заменен от Жак Пехливанов. Патрик Луан пък отстъпва мястото си на Китан Василев.

68′

Димитър Митков напуска, за да влезе Калоян Кръстев.

66′

Серкан Юсеин си изкара жълт картон.

64′
Снимка 631440

Източник: startphoto.bg

54′

Възможност за Крумовград! Играчите на Неманя Миланович организираха опасна атака, когато топката достигна до Даниел Миланович, чийто изстрел премина встрани от вратата. Последва още един изстрел на 21-годишния футболист, спасен с лекота от Александър Любенов.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО!

40′

Владеене на топката: Крумовград: 40%, Локомотив София: 60%

29′

ШАНС ЗА ГОСТИТЕ! Капитанът на "столичните железничари" Красимир Милошев центрира остро в наказателното поле на противника, а там партньорът му в полузащитата Красимир Станоев отправи корав удар с глава, който принуди вратаря Янко Георгиев да реагира с класно спасяване.

27′

Александър Георгиев е официално предупреден.

20′
Снимка 631430

10′

Владеене на топката: Крумовград: 46%, Локомотив София: 54%

2′

ГООЛ ЗА КРУМОВГРАД! Домакините стартират изключително силно срещата. При центриране от фаул нападателят Александър Колев се извиси над всички и отигра топката с глава, но стражът Александър Любенов изби в ъглов удар. Последва центриране на точката на дузпата, откъдето бившият халф на "червено-черните" Божидар Кацаров се разписа за 1:0.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

1. Янко Георгиев (в) 24. Александър Любенов (в)
72. Раян Сенхаджи 13. Галин Минков

Крумовград и Локомотив (София) се изправят един срещу друг в двубой от поредния кръг на efbet Лига. Срещата е тази вечер от 19:15 и ще се проведе във Футболен комплекс "Никола Щерев-Старика" в Пловдив.

Локомотив (Сф) успя да картотекира последния нов

Последният отбор на плеймейкъра е Варзим

Домакините показаха много добро лице в последните два кръга, побеждавайки ФК ЦСКА 1948 и Ботев (Пловдив). В последния кръг новакът в елита демонстрира характер и стигна до обрат над "канарчетата". По този начин тимът се изкачи до шестото място с актив от девет точки.

Столичани пък са далеч от най-добрите си дни. Всички проблеми, които Локомотив имаше преди сезона, продължават с пълна сила и в efbet Лига. "Железничарите" са на 11-о място с шест пункта, като в последните два кръга бяха надиграни от Арда (Кърджали) и Хебър.

Илиян Филипов: Приключих с Крумовград

"Направих им приятелска услуга"

Дни преди двубоя ръководството на Локомотив подписа с 26-годишния полузащитник Фелипе Райън, като той ще може да запише своя дебют именно срещу Крумовград.

Главен съдия на срещата е Георги Гинчев, с помощници Георги Дойнов и Мартин Мачев. Ангажимент с ВАР ще имат Ивелин Занев и Никифор Велков. Делегат на БФС е Николай Колев, а работата на реферите зорко ще следи Николай Ангелов.

Вратар на Локомотив (София) e повикан за мачовете на Гамбия

Гамбия има мач срещу Република Конго на 4 септември в квалификациите за Купата на африканските нации