90′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Георги Бенковски", гр. Пазарджик Зрители:
90′

Хебър и Спартак не се победиха във сблъсък от Първа лига. Равенството е е справедливо на фона на показаното на терена.

75′

Румен Руменов бе заменен от Божидар Васев.

74′

Хебър остава с човек по-малко, след като Ивайло Михайлов е изгонен за втори жълт картон.

72′

Марузин отстъпи мястото си на Марк-Емилио Папазов.

69′

Родни Антуи отстъпи мястото си на Евандро.

67′

Двата отбора сякаш няма да си отбележат гол.

61′

Георги Вълчев получи жълт картон за игра с ръка срещу Антуи.

59′
50′

Виктор Митев опита изненада с удар по тревата в началото на второто полувреме, но не затрудни стража на Хебър.

45′

Двата тима подновяват играта.

44′

Жълт картон и за Бен Карамоко.

44′

Официално предупреждение за Ивайло Михайлов.

45′

В самия край на полувремето Хебър можеше да открие резултата, но стражът на Спартак спаси.

45′

Двата тима се оттеглиха на почивка без отбелязан гол.

42′

Жълт картон за Венсан Марсел.

31′

Първи шанс за състава на Хебър в мача. Мартин Михайлов засече с глава центриране от свободен удар, но бе неточен.

25′
Снимка 607432

Източник: startphoto.bg

Легендарният голмайстор Георги Иванов наблюдава двубоя.

24′

Удар на Микелс се отклони в тялото на съперник и заблуди Дебърлиев, който все пак успя да избие в ъглов удар. Антуи бе наблизо, но не се възползва от ситуацията.

14′

Виктор Митов намери от въздуха подаване на Микелс от корнер, но не уцели вратата на Дебърлиев.

5′

Опасно центриране на Микелс още в първите минути бе блокирано.

2′

Теренът е отлично подготвен от домакините и качеството му ще удовлетвори и най-капризните треньори в елитната ни дивизия.

1′

Времето в Пазарджик е чудесно за футбол с марка efbet лига.

1′
10. Марк-Емилио Папазов 17 Александър Беолусов

Закъсалият Хебър посреща днес от 14:30 часа последния в класирането Спартак Варна. С този двубой се затварят мачовете от 20-ия кръг в efbet Лига.

Той ще е специален за домакините. Причината е, че точно след 7948 дни те ще играят двубой от елита на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик. Както е известно, през есента новакът приемаше съперниците си на "Васил Левски" в столицата. А за последно те играха у дома в Първа лига на 19 май 2001 година - 2:2 срещу Локомотив (София).

Херо се колебае кой халф бек срещу Хебър да играе

"Соколите" гостуват в Пазарджик в понеделник

През седмицата пазарджиклии успяха да подсилят състава с халфа Георги Вълчев. Той бе освободен от Славия, а още на следващия ден получи договор от треньора на Хебър Владимир Манчев.

Опитният халф е гласен за титуляр днес срещу Спартак, въпреки че е на едва няколко тренировки с новите си съотборници. Аут за срещата е наказаният Георги Търтов.

Хебър призова феновете да подкрепят отбора срещу Спартак (Вн) със специално видео

Двата отбора ще се изправят един срещу друг в понеделник (20 февруари)

Хебър отчаяно се нуждае от точки - тимът е предпоследен, но същото се отнася и за Спартак Варна, който е с актив от едва 8 точки. В първия пролетен кръг соколите показаха, че имат сериозно игрово израстване под ръководството на новия треньор Димитър Димитров-Херо.

Варненци показаха зъби в домакинството на Лудогорец, загубено с 1:2. Дилемите на Димитров за днешния сблъсък са свързани със защитата. През първото полувреме срещу разградчани тя сериозно се огъваше. А на почивката Херо замени Бенжамен Карамоко с Пламен Димов. Няма да е изненада, ако вторият стартира днес.

Главен съдия на срещата е Радослав Гидженов, с помощници Йордан Петров и Георги Стамболджиев. Четвърти рефер е Димитър Димитров, а с ВАР ще се занимават Георги Кабаков и Николай Чакъров. Делегат на БФС е Благой Благоев, а работата на арбитрите зорко ще следи Георги Виделов.