Турнир: efbet Лига Стадион: "Витоша", с. Бистрица Зрители:

КРАЙ НА МАЧА!

90+4′

ДУЗПА ЗА ПИРИН!Няма наказателен удар за Пирин!

90′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Бирсент Карагарен осъществи хубав пробив отдясно, комбинира с Георги Русев, чийто изстрел премина опасно покрай гредата. Последва ъглов удар, при който крилото се извиси над всички, поразявайки вратата на Максим Ковальов.

82′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Не! Защитникът Елитон се оказа в положение на засада.

81′

Даниил Кондраков! Възпитаниците на Радослав Митревски за пореден път не успяват да оползотворят положенията си. Нападателят умело се вклини между централните защитници на ФК ЦСКА 1948, ала стреля неточно.

72′

Стоян Стоичков напуска игра, за да се появи Антонио Вутов.

72′

Реян Даскалов е контузен и заменен от Емил Ценов.

63′

Христо Попадийн е заменен oт Айуб Батас.

Снимка 627196

Източник: startphoto.bg

63′

Владимир Медвед излиза от игра, за да се появи Симеон Александров.

62′

Какъв шанс! Орлетата" имаха възможност да върнат интригата в двубоя в 62-та минута. Халфът Гасим Пепси остана напълно непокрит, ала разочарова с крайно неточния си удар, профучал високо над вратата.

58′

Парвиз Умарбаев е заменен от Талис Кантанхеде.

58′

Видар Кяртансон отстъпва мястото си на Георги Русев.

53′

ФК ЦСКА 1948: 66%, Пирин Благоевград: 34%.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО!

36′

Педро Енрике си изкара жълт картон.

28′

Жълт картон за Александър Бучков.

21′

Педро Енрике е точен!

19′

ДУЗПА ЗА ФК ЦСКА 1948! Гезим Пепси не прецени внимателно действията си, тъй като в опит да отиграе центриране, докосна топката с ръка, което беше достатъчно за реферът Иво Андреев да отсъди дузпа.

16′

Въпреки инкасирания гол, гостите показаха, че няма да се примирят и ще търсят възстановяване на паритетета. При подаване от свой съотборник Борис Тютюков изпревари персоналния си пазач, предизвиквайки спасяване от страна на националния ни вратар Даниел Наумов.

9′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! С оглед надмощието на домакините, "червените" заслужено се добират до първо попадение в срещата. Младият футболист в редиците на отбора Стоян Стоичко получи топката на границата на наказателното поле, след което предоля съперник, за да отправи неспaсяем изстрел за 1:0.

5′

Домакините очаквано стартираха по-силно и в още в първите минути искат да затвърдят ролята си на фаворите. Съставът на Атанас Рибарски можеше да открие резултата, когато Орн Кяртансон нанесе опасен удар с глава, преминал встрани от вратата.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

29. Даниел Наумов (в) 12. Максим Ковальов (в)
Атанас Рибарски Радослав Митревски
33. Генадий Ганев - (в) 1. Марио Кирев (в)
31. Том Рапнуи 33. Симеон Александров

Отборите на ФК ЦСКА 1948 и Пирин се изправят един срещу друг в двубой от втория кръг на efbet Лига. Срещата е с начален час 19:00 часа.

ФК ЦСКА 1948 започна ударно сезон 2023/24 с успех с 2:1 срещу Левски, дошъл след обрат. Тимът е участник в европейските клубни турнири логично влиза като фаворит в двубоя с Пирин. Въпреки това "червените" ще подходят много внимателно към този мач заради предстоящия им такъв срещу тима на ФКСБ в сряда, 26-и юли.

Футболистите на ФК ЦСКА 1948 са получили солидни премии за обрата срещу Левски

Ето подробности

"Орлетата" от своя страна допуснаха загуба с 1:2 от Берое като домакин на старта на кампанията и ще търсят трите точки, с които да се реабилитират за слабото начало на кампанията.

"Очакванията са ми за различен двубой спрямо този от първия кръг. Различен като естество. Ще имаме и различен подход в самата среща, но като цяло не очаквам да бъде лек мач. Очаквам да владеем инициативата със и без топка. Да имаме повече възможности да създаваме натиск в противниковата половина", коментира наставникът на ФК ЦСКА 1948 Атанас Рибарски.

Пирин се подсили с халф

Главен съдия на срещата е Иво Андреев с помощници Павлин Михайлов и Владимир Велев. С ВАР ще се занимават Георги Димитров и Димитър Русев. Делегат на БФС е Светослав Русинов, а работата на реферите зорко ще следи Атанас Бозев.

ЦСКА - Крумовград 1:0 (Развой на срещата по минути)