Петър Андреев прави дебют в елита, заменяйки Зебли

77′

Дион бе заменен от Ерик Сорга.

73′

Денислав Александров се освободи много добре от играч на гостите и стреля пред границите на наказателното поле, но вратарят се намеси.

68′

Умарбаев отстъпва мястото си на Реян Даскалов

64′

Жълт картон за Реян Даскалов

63′

Педриньо е заменен от Марио Топузов

58′

Христо Иванов е заменен от Йосип Томашевич

58′

Димитър Илиев е заменен от Денислав Александров

50′

ГОЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Педриньо е точен от бялата точка!

49′

ВАР потвърди решението на Чинков. Дузпа и червен картон!

48′

Червен картон за Трупе за спиране на чиста голова ситуация!

48′

Дузпа за домакините! Светослав Диков нанесе удар към далечния ъгъл, Динко Хоркаш изби, но топката остана опасно близо до голлинията. Радослав Кирилов дебнеше, но бе съборен от Джовани Трупе, а реферът Волен Чинков отсъди дузпа и изгони играча на гостите!

Снимка 615355

Източник: startphoto.bg

45′

Волен Чинков дава НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

Радослав Кирилов направи ефектен финт на голлинията, преодоля свой съперник, след което поднесе топката на Георги Русев, чийто удар беше отразен от Динко Хоркаш. Оказа се обаче, че Кирилов не е задържал топката в очертанията на терена.

38′

Жълт картон за Витанов.

35′

Възможност за гостите! След фаул в центъра на терена, Джовани напредна и стреля от малък ъгъл към далечния ъгъл, но прати топката в гредата.

28′
Снимка 615351

20′

Владеене на топката: ФК ЦСКА 1948: 60%, Локомотив: 40%.

Снимка 615344

16′

Педриньо изпълни ъглов удар, Русев засече пред граниите на наказателното поле, но прати топката в аут.

12′

Русев центрира от корнер, Елитон опита да играе с глава, но неуспешно.

7′

Дион опита изненадващ удар от дистанция, но твърде слаб, за да затрудни Наумов.

5′

Даниел Наумов успешно пресича центриране, насочено към наказателното поле.

Снимка 615345

3′
Снимка 615340

2′

Димитър Бербатов гледа на живо двубоя.

1′

21 Петър Андреев

ФК ЦСКА 1948 се изправя срещу Локомотив (Пловдив) в сблъсък от 27-ия кръг на efbet Лига. Срещата в Бистрица стартира в 19:30 и ще бъде ръководена от рефера Волен Чинков.

Домакините заемат трето място във временното класиране, на 8 точки от втория Лудогорец и на 10 от лидера ЦСКА.

Билетите за ФК ЦСКА 1948 - Локо (Пд) вече са в продажба

Мачът е в събота (22 април) от 19:30 часа

Съставът на Тодор Янчев се намира в добра форма, тъй като постигнаха три поредни победи в първенството, а последната беше срещу Септември (София) с 3:1.

Гостите пък са на шесто място и продължават борят да се борят за оставане в първата шестица, а разликата със седмия Славия е едва две точки. В предишния кръг те допуснаха загуба като гост от Черно море с 1:2.