Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача.

88′

ГООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ!!! Стивън Езе бележи! Малембана изпълни пряк свободен удар от над 35 метра. Защитникът стреля много силно, а Христо Иванов не успя да улови топката. Там притича нигерийският футболист, който заби топката във вратата за пети път.

84′

Жълт картон за Дост.

80′

Аралица влиза на мястото на Карагарен.

78′

Бахтич влиза на мястото на Георги Илиев.

77′

Луков увисна след центриране от корнер, но Дюлгеров от няколко метра не успя да насочи топката към вратата.

76′

Ожболт получи отличен пас от Димитър Илиев и остана сам срещу вратаря на Етър. Нападателят преодоля вратаря, но ударът му мина покрай вратата.

75′

Руменов проби отляво и върна топката към Димитров. Нападателят нанесе удар, който бе спасен от Луков.

72′

ГООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ!!! Езе бележи. Нигерийският защитник се разписа с глава след центриране от корнер.

70′

Иванов лови слаб удар на Георги Илиев.

69′

Витанов влиза на мястото на Петрович.

64′

Жълт картон за Умарбаев.

62′

Спасяване на Луков! Руменов центрира на далечната греда, където бе резервата Дост. Младокът стреля с глава, но вратарят се справи и изби в корнер.

59′

Дост заменя Пехливанов.

57′

Димитров се пребори с Езе след центриране от пряк свободен удар, но не успя да насочи топката по посока на вратата.

53′

Защитата на гостите не успя да изчисти добре топката след центриране на Здравко Илиев. Кълбото стигна до Хубчев, който стреля слабо и Луков улови.

52′

Станев влиза на мястото на Гади.

48′

Нов шанс за Локомотив! Цветанов центрира отляво, Алмейда свали топката с глава за Ожболт, който не успя да нанесе хубав удар и прати кълбото над вратата.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

45′

ГОООООЛ ЗА ЛОКО!!! Димитър Илиев бележи от дузпа! Здраво Илиев избута в наказателното поле Димитър Илиев и главният рефер Петър Костадинов посочи бялата точка. Зад топката застана потърпевшият, който с техничен удар вкара за 0:3.

45′

Жълт картон за Здравко Илиев.

38′

ГООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ!!! Димитър Илиев бележи. Умарбаев проби отляво и намери Ожболт. Словенецът с прецизен пас намери Илиев, който от няколко метра вкара втори гол за пловдивчани.

36′

Ковачев получи топката отляво, справи се с Малембана, след това финтира и Алмейда и опита удар, който не затрудни Луков.

34′

Нито един от двата отбора не може да вземе превес в тези минути. Играта се води предимно в центъра, а двамата вратари почти нямат работа.

20′

Постепенно Етър изравниха играта, но "болярите" не успяват да създадат опасности пред вратата на Луков.

10′

Иванов спаси удар на Димитър Илиев. Капитанът на "смърфовете" се справи с Иван Иванов, след това с елегантно движение намери коридор за стрелба, но този път вратарят на Етър се справи.

5′

Жълт картон за Малембана.

4′

ГОООООЛ ЗА ЛОКО!!! Ожболт бележи. Димитър Илиев пусна отличен пас за словенския нападател, който бе оставен сам на около 12 метра от вратата и с хубав удар вкара за 0:1.

1′