Букхолда отстъпи мястото си на Мариян Иванов

Кольо Станев също получи официално предупреждение.

82′

Жълт картон за Спас Георгиев.

71′

Отлична възможност за гостите, но ударът на Красимир Тодоров бе избит от Георги Ангелов малко пред голлинията, след неубедителна намеса на вратаря на Етър Мартин Величков.

Снимка 639142

Източник: startphoto.bg

68′

Голмайсторът за гостите Траоре отстъпи мястото си на Жан-Пиер да Силва.

67′

Жълт картон и за Марко Мажуга.

65′

Илкер Будинов смени Крум Стоянов.

60′

Двойна смяна в отбора на Етър. Мартин Тошев и Ловре Кнежевич замениха Ивайло Димитров и Димо Бакалов.

60′

Снимка 639141

55′

Жълт картон за автора на втория гол за домакините Ивайло Димитров.

53′

Красимир Тодоров смени Браян Мендоса в състава на Ботев (Враца).

50′

ГОЛ ЗА ЕТЪР! ИВАЙЛО ДИМИТРОВ БЕ ТОЧЕН ОТ БЯЛАТА ТОЧКА И ИЗВЕДЕ ДОМАКИНИТЕ НАПРЕД В РЕЗУЛТАТА!

48′

ДУЗПА ЗА ЕТЪР! СИТУАЦИЯТА БЕ ПРЕГЛЕДАНА СЪС СИСТЕМАТА ВАР И СЪДИЯТА ПОТВЪРДИ РЕШЕНИЕТО СИ!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Даниел Генов също получи официално предупреждение от главния съдия.

45′

Една минута добавено време на първото полувреме.

43′

Жълт картон за Браян Мендоса от гостите.

30′

Ивайло Димитров стреля с глава в аут след центиране на Крум Стоянов отляво.

23′

Вратарят на врачани Красимир Костов изби в ъглов удар техничен удар на Димо Бакалов.

18′
Снимка 639130

Традицията от последнтие мачове в Първа лига е спазена, в 18-ата минута двете агитки едновременно скандираха "оставка" по адрес на ръководството на БФС.

Снимка 639129

11′
Снимка 639126

ГОЛ ЗА ЕТЪР! КРУМ СТОЯНОВ ПРОБИ ОТЛЯВО И НАМЕРИ ОТЛИЧНО МАРТИН МОРАН, ЧИЙТО УДАР ПЪРВО СРЕЩНА ГРЕДАТА, А СЛЕД ТОВА ТОПКАТА РИКОШИРА В ТЯЛОТО НА  ВРАТАРЯ НА ГОСТИТЕ КРАСИМИР КОСТОВ И СЕ ОЗОВА В МРЕЖАТА!

4′
Снимка 639124

ГОЛ ЗА БОТЕВ (ВРАЦА)! БУБАКАР ТРАОРЕ СЕ ОКАЗА НАЙ-СЪОБРАЗИТЕЛЕН ПРИ РАЗБЪРКВАНЕ ПРЕД ВРАТАТА НА "БОЛЯРИТЕ" И ИЗВЕДЕ ГОСТИТЕ НАПРЕД В РЕЗУЛТАТА!

1′

ВИЖТЕ КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА

Снимка 639125

1′

33 Луис Мина 22 Петър Кепов

Отборът на Етър приема днес от 17,30 часа Ботев (Враца) в търсене на първа домакинска победа за сезона в двубой от 15-ия кръг на efbet Лига.

Мачът е изключително важен и за двата тима, които кретат на дъното в класирането. Любопитното е, че на терена ще се сблъскат два тима с проблеми в защитата, които са допуснали съответно 26 гола за Етър и 27 за Ботев.

В efbet Лига трансферите нямат спирка: Осама ще играе за Етър

Юноша е на Утрехт

"Няма да е лесно, но трябва да вземем този мач", коментира треньорът на Етър Светослав Петров, който ще разчита на всичките си футболисти. Възстановени от травми са Николай Янков, Валери Христов и Владислав Найденов.

В същото време мачът може да се окаже последен за наставника на врачани Христо Янев. Младият специалист е бесен от отношението на футболистите и намекна, че може да си тръгне след загубата с 3:5 от Ботев (Пловдив). Той е говорил дълго в съблекалнята, но не се очаква да прави големи промени в състава за днешната директна битка за оцеляване.