Турнир: efbet Лига Стадион: "Тича", гр. Варна Зрители: 1255

Черно море - Лудогорец 1:2 в мач от efbet Лига

Силната футболна пролет за Лудогорец продължава, "орлите" взеха и тежката си визита на Черно море

Шампионите дръпнаха със седем точки на ЦСКА

90+1′

Официално предупреждение за Алекс Сантана.

90′

ГООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!! 1:2! КАСПАРАВИЧУС! Домакините върнаха интригата, макар и късно, с гол в 90-ата минута. Илиан Илиев демонстрира усет в своите смени, след като две от тях изработиха попадението за 1:2. Николай Златев се озова по крилото, след което центрира отлично на далечната греда за Юлиус Каспаравичус. Литовецът запази хладнокръвие и с глава увенча по най-добрия начин своя официален дебют за Черно море.

85′
Снимка 564286

84′

Младият Доминик Янков влиза в игра за Лудогорец вместо Спас Делев.

83′

Новото попълнение на Черно море  - Юлиус Каспаравичус прави своя официален дебют за "моряците".

82′

Младият Николай Златев се появява в игра за Черно море. Мачът свърши за Родриго Вилаела.

77′

Стефан Велев влиза в игра за Черно море. Той ще замени Велислав Василев.

76′

ПРИНУДИТЕЛНА СМЯНА! Анте Шимунджа не остана никак доволен, след като в 76-ата минута му се наложи да прави принудителна смяна. Джордан Икоко се удари в едно от рекламните пана, а след намесата на медицинския щаб се оказа, че той няма да продължи участието си в мача. Така на негово място се появи Клод Гонсалвеш, довело след себе си и доста вътрешни рокади в лагера на "орлите".

Снимка 564288

70′

Мазир Сула напуска терена, а вместо него в игра за Черно море влиза Денислав Ангелов.

67′

Кирил Десподов приключва участието си в мача, а вместо него се появява Бърнард Текпетей.

66′

В 66-ата минута Родриго Вилела си освободи пространство за изстрел и отправи такъв от дъгата на наказателното поле, но право в ръцете на Падт.

Снимка 564290

57′

Черно море даде знак, че няма да се предаде. Посланието на всички в лагера на "моряците" отправи Пабло Гарсия, който стреля от далечна дистанция, а топката мина в близост до страничната греда на Падт.

51′

Оливие Вердон получава жълт картон заради грубо нарушение срещу Василев.

48′

Второто полувреме започна с нова добра възможност за Лудогорец. Кирил Десподов стреля директно от фаул, но Дюлгеров проследи добре летежа на топката и я улови.

Снимка 564292

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА! ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА SESAME.BG ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ПОЧИВКА!

43′

ПРЕТЕНЦИИ ЗА ДУЗПА! Две минути преди почивката „моряците“ претендираха за дузпа за нарушение срещу Матиас Курьор. Георги Кабаков остана безмълвен, като не последва намеса и на системата ВАР.

38′

ГООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!0:2! СПАС ДЕЛЕВ! Лудогорец продължи да неутрализира силните страни в играта на съперника и стигна до удвояване на своята преднина в 38-ата минута. Десподов отново центрира от мястото, където направи и асистенцията за първия гол. Този път топката беше изчистена от варненци, но тя попадна в Спас Делев, шутирал без подготовка. Кълбото се отклони във Влатко Дробаров и подлъга фатално Дюлгеров за 0:2. По този начин техничарят от село Ключ ликуваше с първото си попадение с екипа на "орлите".

37′

Кабаков продължава да раздава картони, като сега жълтия цвят видя Даниел Димов.

36′

Ядосаният Пиерос Сотириу получава жълт картон.

Снимка 564291

32′

ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!! 0:1! КАУЛИ! Макар и представящ се доста силно, отборът на Черно море инкасира попадение в собствената си врата с настъпването на 32-ата минута. Всичко започна от Каули, който продължи атаката по фланга за новото попълнение Жан Карничник. Словенецът върна леко назад за Десподов, а капитанът на "орлите" центрира перфектно за гореспоменатия Оливейра, реализирал с глава в опразнения от Дюлгеров ъгъл.

21′

ШОУ! Лудогорец беше близо до откриването на резултата в 21-ата минута. Кирил Десподов центрира остро от фаул, а Мануел Шоу атакува топката в точния момент. Насочването му с глава премина покрай левия страничен стълб на Дюлгеров.

19′

В 19-ата минута Цветомир Панов се разходи по ръба на бръснача, след като влезе безумно в краката на Кирил Десподов. Все пак съдията Георги Кабаков пожали "моряка" и му показа само жълт картон.

Снимка 564293

11′

Отговорът на Черно море дойде с няколко поредни центрирания в полето на "орлите". Лудогорската отбрана обаче бе на висота и се справяше с всички набези.

4′

Двата тима се познаваха достатъчно добре и не бе никаква изненада, че веднага се "захапаха" здраво на "Тича". Първият точен удар в мача отправиха гостите. Каули Оливейра шутира от границата на наказателното поле, но Иван Дюлгеров внимаваше и улови.

4′

Жан Карничник е първият футболист в мача, който получава жълт картон.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′