Черно море имаше последен шанс да увеличи своя аванс малко преди последния съдийски сигнал. Тогава резервата Иса стреля в близкия ъгъл на Дебърлиев, но капитанът на Хебър внимаваше и отрази.

Атанас Илиев получи разтежение след опит за изстрел и се наложи да бъде заменен от Исмаил Иса.

76′

Арлинд Дикай влиза в игра за Черно море, напуска Пабло Гарсия.

67′

ПРИНУДИТЕЛНА СМЯНА! Лоша новина сполетя Любослав Пенев в 67-ата минута, когато специалистът трябваше да осъществи принудителна смяна. Георги Николов получи удар в главата, заради който трябваше да бъде изваден от игра, а на негово място се появи Богомил Божуркин.

65′
Снимка 627318

63′

ГРЕДА! Късметът отново не бе на страната на "зелено-белите" и в 63-ата минута. Тогава гредата спря Черно море от удвояването на резултата. Селекцията на Илиан Илиев разви отлична контраатака, при която Машадо намери своя сънародник Алекс Фернандес, но последвалият му удар тупна малко пред Дебърлиев, а след това се отби и в напречната греда.

59′

Николас Пенев се появява в игра за Хебър, докато теренът е напуснат от Атанас Кабов.

59′

Стилян Тисовски влиза в игра за сметка на Карлос Охене, който има жълт картон.

57′
Снимка 627315

56′

НОВ ОТМЕНЕН ГОЛ! Черно море за втори път беше разочарован от засадата след гол на Илиев. Този път вината не беше в тарана на варненци, а зад отбраната на Хебър се оказа авторът на асистенцията Виктор Попов.

50′

Карлос Охене получава жълт картон. Първият в мача.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

40′
Снимка 627314

32′

ГООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!!! 1:0! АТАНАС ИЛИЕВ! Логичното на "Тича" се случи в 32-ата минута, когато резултатът беше открит. Алекс Фернандес разсече вражеската отбрана с прекрасен извеждащ пас за Атанас Илиев, който пак остана сам срещу Петър Дебърлиев, за да го преодолее за втори път, този път по редовен начин. Голът се преразглеждаше и от ВАР, но реферът Давидов нямаше доводи, за да го отмени.

20′

С изтичането на 20-ата минута отчетливо си проличаваше, че Хебър изпитва трудности с разнообразните атаки на своя съперник. Към този момент възпитаниците на Любо Пенев се справяха, но сами си усложняваха и без това сложната визита в морската ни столица.

Снимка 627311

7′

ОТМЕНЕН ГОЛ! Още в следващата си атака "моряците" успяха да открият резултата, но радостта на Атанас Илиев се оказа кратка, тъй като и с просто око се видя, че е в положение на засада преди да опъне мрежата зад вратаря на гостите Петър Дебърлиев.

Снимка 627310

6′

Напълно според очакванията, домакините от Черно море наложиха тотален натиск и бяха близо до попадение в 6-ата минута. Центриране към далечната греда щеше да бъде засечено в мрежата от Матеус Машадо, но в последния миг с глава решително изчисти Роберт Мазан.

2′

Срещата на "Тича" започна с минута мълчание в памет на популярния фен на Черно море - Венелин Томов, който приключи земния си път преди няколко дни.

1′