Ненов изпълни пряк свободен удар от много изгодна позиция право в стената.

58′

ГОООЛ!

Пирин направи преднината си класическа. Манолев с фантастичен шут от около 25 метра матира Костов за трети път.

52′

Нов шанс за домакините! Ненов центрира отдясно, а Занев в опита си да изчисти топката я прати в гредата. Топката попадна в Карлос Со, който от два метра стреля над вратата.

50′

Ненов с хубав пробив отдясно намери непокрития Мохамед Бентахар. Алжирецът стреля от няколко метра, но Янко Георгиев изби.

48′

Манолев проби до наказателното поле и продължи за Красимир Станоев, който отправи добър изстрел, но Костов се отличи с добра намеса.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА ПОЧИВКАТА.

46′

Мохамед Бентахар влиза на мястото на Мирослав Маринов

46′

Карлос Со влиза на мястото на Чавдар Ивайлов.

45′

Начало на втората част.

45+1′
45′

Край на първата част.

41′

Удар на Преслав Йорданов с глава минава над вратата.

39′

Нов шанс за гостите, шутът на Красимир Станоев е блокиран.

38′
37′

Фасе стреля от границата на наказателното поле, но Георгиев нямаше проблеми.

37′

ГООOЛ! 2:0!

Карачанаков комбинира със Стилиян Николов, който отправи тежък удар от около 25 метра, Костов успя да боксира, но топката попадна в Спас Георгиев. Последният от няколко метра матира домакините.

34′
33′

ГОООЛ ЗА ПИРИН!

Станимир Тренчев отсъди дузпа след сигнала на ВАР за игра с ръка на Диего Фераресо след центриране от корнер на Антон Карачанаков.

Преслав Йорданов се нагърби с изпълнението и с мощен удар в десния ъгъл откри резултата.

30′

ВАР преглежда ситуация за дузпа в полза на Пирин.

27′

Изстрел на Диего Фераресо, който обаче не затрудни Янко Георгиев.

18′

Спас Георгиев падна в наказателното поле и претендира за дузпа, но съдията му направи знак да става.

11′

Медицинска помощ за Ненов след единоборство при центриране от корнер.

7′

Ботев изпълни пряк свободен удар от около 20 метра разстояние до голлинията - шутът на Юлиан Ненов обаче попадна в стената, а при добавката прати топката в аут.

4′

Греда!

Антон Фасе отправи изненадващ удар от малък ъгъл, който бе на път да накаже Янко Георгиев, но топката срещна гредата и излезе в аут.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

11 Виктор Василев 23 Ивайло Тодоров

Отборите на Ботев (Враца) и Пирин (Благоевград) се изправят днес от 12:45 часа в дербито на дъното в класирането от програмата на 24-ия кръг на efbet Лига. И двата тима са мотивирани да търсят успеха на стадион "Христо Ботев".

Врачани са предпоследни с 19 точки, а съперникът им е 11-и с 24. При успех "орлетата" ще се измъкнат от опасната зона и затова гледат много сериозно на днешното гостуване.

До края на редовния сезон на Пирин предстоят домакинство на Левски и гостуване на последния Царско село, като при успех срещу "царете" и в днешния мач, отборът от Благоевград ще влезе в групата за разпределение на местата от 7-о до 10-о.

Славия - Черно море, 0:1

Двубоят е 17:45 часа

Треньорът Радослав Митревски за пореден път има кадрови проблеми. С наказания са Светослав Дяков и Христофор Хубчев. След санкция се завръща Александър Дюлгеров. Доскоро лекувалите контузии Бенгюзов и Бодуров ще са в групата, но вероятно ще започнат от резервната скамейка.

Врачани пък продължават да търси първи успех през пролетта след четирите поредни загуби от Локомотив (София), Лудогорец, ЦСКА и ФК ЦСКА 1948. Очаква се треньорът Даниел Моралес да направи някои промени спрямо последната среща, загубена с 0:1 от столичния Локомотив.