Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Враца Зрители:
90+6′

Край на мача.

Хебър (Пазарджик) победи Ботев (Враца) с 3:2 в мач от efbet Лига

Хебър извоюва победа над Ботев (Враца) в мач с пет гола и протяга ръка към оцеляването в елита

Вижте подробности

90+4′

ГОЛ! Марко Мажуга!

85′

Момчил Цветанов е заменен от Том.

85′

Диего Ферареско е заменен от Жан Пиер Да Силва.

79′

ГОЛ! Стоян Стоичков! Влезлият преди минути Лорен Марузин пусна отлично подаване към играча, който безпроблемно прати топката във вратата.

78′

Стефан Цонков извършва грубо нарушение срещу съперник и попада в тефтера на съдията.

78′

Даниел Генов е заменен от Красимир Тодоров.

78′

Браян Мендоса е заменен от Марко Мажуга.

74′

Алехандро Серано е заменен от Стоян Стоичков.

67′

ГОЛ! Георги Вълчев! Футболистът не сбърка при изпълнението, пращайки топката в долния десен ъгъл.

66′

Да! Ще има наказателен удар.

65′

Дузпа! Диого Барбоса игра с ръка в наказателното поле. Все пак съдията Иво Андреев ще се консултира с ВАР.

64′

Анте Живкович стреля, но топката не намира очертанията на вратата.

63′

Клери Сербер е заменен от Мирослав Маринов.

60′

Георги Търтов е заменен от Анте Живкович.

60′

Венсан Марсел е заменен от Стилиян Тисовски.

56′

ГОЛ! Клери Сербер! Чавдар Ивайлов отне топката и подаде към Даниел Генов. Футболистът подаде успоредно на голлинията, а Клери Сербер чукна топката в опразнената врата, за да възстанови паритета на стадион "Христо Ботев".

48′

ГОЛ! Венсан Марсел! Октай Хамдиев проби отляво и пусна по земя към точката на дузпата. Там Марсел не се поколеба и шутира пращайки топката зад гърба на Федерико Рубио.

46′

Начало на втората част.

46′

Николай Николаев е заменен от Архан Исуф.

46′

Марк-Емилио Папазов е заменен от Лорен Мазурин.

45′

Край на първото полувреме.

43′

Владеене на топката - Ботев (Враца): 55%, Хебър: 45%.

34′

Георги Търтов получава жълт картон.

Снимка 620400

Източник: startphoto.bg

30′

Венсан Марсел от Хебър използва опасно лакътя си срещу Чавдар Ивайлов и съдията отсъжда нарушение.

28′

Венсан Марсел получава жълт картон.

22′

Греда! Момчил Цветанов отправи отлично центриране от ъглов удар. Около средата на точката на дузпата Меси се извиси над всички и насочи с глава топката към вратата. За късмет на Петър Дебърлиев, кълбото се удари в напречната греда.

18′

Петър Дебърлиев успешно пресича центриране, насочено към наказателното поле.

15′

Стефан Цонков стреля с глава след центриране от корнер. Топката обаче не намира рамките на вратата.

14′

Октай Хамдиев напредна добре и центрира към Марк-Емилио Папазов. Той дръпна спусъка, но топката рикошира в Диего Фераресо.

Снимка 620399

6′

Пазарджиклии започнаха да навлизат в мача и първият изстрел вече е налице. Георги Вълчев шутира, но топката мина покрай дясната греда на Федерико Рубио.

4′

Силни първи минути за вачани, които наложиха преса и на няколко пъти притесниха защитата на гостите. Все още обаче няма положения пред някоя от двете врати.

1′