Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Арда", гр. Кърджали Зрители:

Арда и Локомотив (Пловдив) завършиха 4:4 в efbet Лига

Луд мач в Кърджали! Арда и Локо (Пд) не се победиха в екшън с 8 гола

"Смърфовете" бяха на път да сътворят феноменален обрат в последните минути

90+1′

МАРСЕЛ! Уникален пропуск! Тук можехме да станем свидетели на пълен обрат! Халфът стреля от границата на наказтелното поле, но топката премина на сантиметри от дясната греда!

89′

ГОООЛ! 4:4! Милош Петрович изравнява резултата! Гостите изпълниха пряк свободен удар, при който Петрович бе оставен непокрит и с глава матира Луков за 4-ти път!

86′

ГОООЛ! 4:3! Ивайло Димитров! Халфът засече центриране от корнер и прати топката в мрежата на Луков. Интригата в мача отново се завърна!

82′

Жълт картон за Христо Иванов.

76′

ГОООЛ! 4:2! Венсан Марсел връща едно попадение за гостите! Карагерен бе изведен от Димитър Илиев по дясното крило, напредна с топката и върна към точката на дузпата, където Марсел бе непокрит и с премерен удар намали изоставането на своите!

71′

ГОООЛ! 4:1! Иван Коконов! Милен Желев центрира отдясно, Коконов изпревари Бидунга и с глава прати топката в мрежата на Рейдър за 4-ти път.

68′

ГОООЛ! 3:1! Иван Тилев!

64′

ГОООЛ! 2:1 за Арда! Лъчезар Котев! Страхотен шут на халфа от около 25 метра!

63′

Жълт картон за Райън Бидунга.

62′

ГРЕДА за домакините! Христо Иванов получи пас с пета от Тонислав Йорданов и нанесе техничен удар от границата на наказателното поле, но топката се отби в страничния стълб!

58′

Жълт картон за Димитър Илиев.

57′

Иван Тилев влиза на мястото Александър Василев!

57′

Илия Юруков е заменен от Христо Иванов.

49′

Мощен шут на Томашевич от дистанция! Мартин Луков се намеси блестящо и с върха на пръстите си успя да избие в корнер!

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+3′

ПОЧИВКА!

45+2′

ГРЕДА за гостите! Карагерен нанесе удар извън наказателното поле, Мартин Луков само изгледа топката и тя се отби от лявата греда на вратата му. Пловдивчани можеха да направят пълен обрат в тази последна минута на първото полувреме!

45′

2 минути продължение на първата част!

39′

Засадата е потвърдена! Няма гол!

38′

Гол или не? Коконов прати топката в мрежата на Локомотив, но ситуацията ще бъде прегледана за засада!

Снимка 573184

Източник: startphoto.bg

36′

Ел Мами Тетах не спира да тормози защитата на "смърфовете". В тази минута той се откъсна зад бранителите в черно-бяло и бе съборен в наказателното поле от Лукас Рейдър, но флагът на съдията бе вдигнат за засада!

28′

Александър Василев получава първия жълт картон в двубоя!

27′

Страхотна атака за гостите! Бирсент Карагерен се измъкна по десния фланг и центрира остро в наказателното поле, Преслав Боруков засече с десния крак, но изпрати топката високо над врата. Това бе страхотна възможност за Локомотив!

Снимка 573179

20′

След кошмарното начало за гостите, те успяха да се съвземат и процентите за притежанието на топката го доказват: Арда: 45%, Локомотив (Пловдив): 55%.

13′

Лъчезар Котев опита удар от дистанция, но след рикошет в защитник на гостите, топката излезе в корнер.

6′

ГОООЛ! 1:1! Димитър Илиев! Преслав Боруков се измъкна отдясно и нанесе удар, който след рикошет срещна гредата, топката попадна точнo на крака на Илиев, който необеспокояван я прати в мрежата на кърджалийци и възстанови равенството!

4′
Снимка 573180

3′

ГОООЛ! Тонислав Йорданов е точен от бялата точка!

2′

ДУЗПА ЗА АРДА! Само 47 секунди след началото на двубоя домакините получиха 11 метров наказателен удар. Бидунга събори Ел Тетах в наказателното поле и Волен Чинков е категоричен!

1′