Берое завърши лагера си в Турция с тежка загуба. Възпитаниците на Димитър Димитров отстъпиха с 0:3 на полския Заглембе. Головете за тима от Любин вкараха Патрик Сис (12), Филип Стразински (43) и Дамян Бохар (85).

Старозагорци бяха по-активни в началото на мача, но допуснаха гол в първата ситуация пред Перниш. Патрик Сис се възползва от лошото подреждане на защитата в зелено и засече центриране на втора греда.

В 19-ата минута Иван Минчев удари греда. В 24-ата минута Фал стреля неточно, а можеше да подаде към непокрития Фуртадо.

В 37-ата минута вратарят на поляците отрази опасен удар на Камбуров след центриране на Фуртадо.

В 43-ата минута Заглембе удвои. Ахмед Туба фаулира съперник в наказателното поле, а Стразински бе точен от наказателния удар.

В началото на второто полувреме Виктор Генев и Фал направиха сериозни пропуски.  В 85-ата минута Дамян Бохар финтира Виктор Генев, а след това нанесе мощен удар в горния десен ъгъл на вратата зад Генадий Ганев за крайното 3:0.