Берое посреща ФК ЦСКА 1948 утре в среща от 24 кръг на efbet Лига. Двубоят под Аязмото започва в 12:30 часа и ще бъде ръководен от Валентин Железов.

Можете да подпомогнете клуба чрез закупуване на билет/и за мача, независимо дали имате абонаментна карта или нямате възможност да бъдете на стадиона. Всяка финансова помощ също е от съществено значение!

Напомняме, че дарителската сметка на новия собственик на клуба - СНЦ "Сдружение за подкрепа на футбола - Берое" е с IBAN BG06STSA93000028718966 към Банка ДСК. Със събраните средства ще бъде подпомогнат представителния отбор и школата на клуба.

Подробности за билетите и организацията може да намерите ТУК

Симеон Мечев е наказан за срещата. Ето групата на "зелено-белите" за мача:

Генадий Ганев, Иван Гошев, Джуниет Али, Мирослав Енчев, Христо Митев, Сиам Бен Юсеф, Даниел Генов, Абубакар Тунгара, Серкан Юсеин, Алиун Фал, Георги Динков, Давиде Мариани, Стив Фуртадо, Кийлън Лебон, Амит Битон, Джинатан Перейра, Божидар Пенчев и Омар Камара;

Още оптимистични новини за Берое

Заралии нямало да имат проблеми с лиценза

Двубоят утре ще бъде ръководен от Валентин Железов от Бургас, а негови помощници ще бъдат Станимир Илков и Мирослав Желев. Четвърти съдия е Владимир Вълков, а на ВАР са Ивелин Занев и Александър Атанасов. Делегат на БФС е Димитър Димитров, а съдийски наблюдател е Петър Петров.

Преди началото на кръга Берое заема 8 място с актив от 29 т., а "червените" са на 9 позиция с 26 пункта. В последните си пет мача "зелено-белите" имат победа, два равни и две загуби, а ЦСКА 1948 са в поредица от две победи, две равенства и една загуба.

Утрешния мач е под номер 5 между тези два отбора, а до този момент в тях "червените" имат две победи, а две срещи са завършили с равенство. Последната среща между двата тима бе през есенния дял на шампионата, когато ФК ЦСКА 1948 се наложи с 1:0 в София.

Петър Хубчев амнистира израелски защитник

Той бе привлечен през зимата по настояване на Петър Хубчев, но до момента не е записал нито една игрова минута