Треньорът на Берое Николай Киров говори след поражението с 0:1 от Левски в двубой от 27-ия кръг на efbet Лига. Ето какво каза той:

"Получи се неприятна ситуация, защото излезе наш защитник за оказване на медицинска помощ и падна гол от тази зона. Изпуснахме си шансовете на контраатака през второто полувреме, защото не успяхме да реализираме. Вместо да сме на едната крайност, ние сега отидохме на другата.

Има напрежение върху състезателите и това е нормално, защото сме в незавидна позиция в класирането. Когато си в тази зона около последните, отбори не е приятно. Направих нужните корекции на почивката и през второто полувреме бяхме по-добри, но не успяхме да си завършим ситуациите.

Трудно мога да намеря позитив, когато загубим по този начин. Винаги негативите ще са повече. За една минута бяхме в двете крайности. Въпросът е от утре да започнем да мислим за следващия двубой срещу Пирин. Нека да видим как стоят нещата с наказанията и дори запазих някои в този двубой. Искам да видя и функционалното състояние на футболистите, за да видя как ще изглеждаме срещу Пирин", каза Киров.

Левски победи Берое с 1:0 в мач от efbet Лига