Голмайсторът на Берое Мартин Камбуров даде мнението си за равенството 1:1 срещу ЦСКА. Нападателят вкара попадението за старозагорци.

"Труден и двуостър мач. Имаше доста положения и пред двете врати особено след почивката.

ЦСКА с единствената си атака ни вкараха гол през първото полувреме. Радостно е, че успяхме да изравним. След това започнахме лошо с дузпа, но радостно е, че не падна гол тогава.

Всеки гол е важен. Вярно е, че срещу ЦСКА по-рядко ми се получава, отколкото срещу Левски, но това е футболът.

Взели сме си поуки от миналата година, когато губехме от фаворитите. Явно надграждаме. Опитваме се да играем атакуващу футбол.

Имаме амбиции в турнира за Купата и ще се опитаме да отстраним Ботев", заяви Камбуров.

Берое и ЦСКА завършиха 1:1