Старши-треньорът на Берое - Николай Киров говори след победата на неговия тим над Локомотив (София) с 2:1 като гост в 18-ия кръг на efbet Лига.

"Голът, който отбелязахме даде самочувствие на отбора, защото хубавите неща дойдоха след него. През второто полувреме имахме самочувствие и се справихме по-добре. Коригирахме някои неща на полувреме и видяхте, че имаше достатъчно свободни пространства, от които се възползвахме и вкарахме два, а можеше и трети гол.

Винаги, когато има напрежение е по-трудно. Има много състезатели с по-голям опит, които трябва да покажат, че напрежението няма да им попречи в отиграването и взимането на решения. При едно статично положение допуснахме много елементарен гол. До сега бяхме стабилни при статичните положения, но днес не се получи. Трябва да работим по този аспект в играта ни през следващите седмици".

Локомотив (София) - Берое 1:2 в мач от efbet Лига

Берое се възползва от кратко футболно вдъхновение и взе ценни три точки като гост на Локо (София)